Новини

Для студентів напряму підготовки «Готельно-ресторанна справа» Миколаївської філії КНУКіМ було організовано виїзний практикум до винних заводів «Радсад» та «Коблево».

 

Компанії мають величезне виробництво. Їх продукція добре відома не лише в нашій області і в Україні, але і за кордоном. За якістю вона нічим не поступається відомим кримським маркам. В процесі виготовлення вин застосовуються передові технологічні інновації, використовувані винарями Європи.

 

 

Ні що не стоїть на місці, так і виробники вина прагнуть покращувати технологію і якість вироблюваних вин в боротьбі за розташування покупців. У цій боротьбі їм допомагають нові технології і виробники промислового винного устаткування.

Студентам розповіли історію заводу, показали унікальну картинну галерею, розташовану на території «Коблево», водили на лінію розливу. Молодь була дуже вражена сучасними технологіями та інноваційним обладнанням.

А ще тут можна загадати найпотаємніше бажання, і воно обов'язково збудиться – потрібно просто доторкнутися до стели, встановленій на честь побратимства винарів «Коблево» і французького регіону Божоле, відомого своїми молодими винами і що знаходиться на одній 46-ій паралелі з виноградниками Коблево. 

 

 

 

 

І в самому кінці була дегустація вин. Дегустація проходила в спеціально обладнаному дегустаційному залі, в ході дегустації  вивчали культурі вжитку вина.

 

 

 

Кращі винарі «Коблево» не просто розповідають про сорти винограду, а виучують всім тонкощам правильної дегустації, пояснюють правила сполучуваності різних вин і блюд. 

Факультет мистецтв