Новини

Перший день нового навчального року в Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв завжди проходить по-особливому. Цей рік не став винятком. В дружну, креативну студентську сім'ю влилося кілька сотень нових, талановитих особистостей. Кожен з них мріяв стати студентом і доклав максимум зусиль, щоб його мрія збулася.  

Привітання нових студентів почалося з гімну України і хвилини мовчання в пам'ять про загиблих в боях за незалежну і єдину Україну. Від імені професорсько-викладацького складу першокурсників вітали: директор філії, заслужений працівник культури України Наталія Федотова і перший заступник, кандидат педагогічних наук Олена Піхтар. 

Університет по праву пишається своїми випускниками, які множать славу навчального закладу. Випускників 2014 представляв на сцені молодий викладач кафедри музичного мистецтва, чудовий вокаліст Антон Ладний. Після виступу деканів факультетів пройшло неформальне знайомство між группами першокурсників, з обраними професіями та одне з одним.

У програмі невеликого концертного вітання взяли участь також: студентка п'ятого курсу, вокалістка Інна Перожанська, ансамбль танцю «Миколаїв-Тріцвіт» та студентська вокально-інструментальна група «Salo unlimited».  

Після урочистого заходу студенти на чолі з кураторами груп вирушили на першу в їхньому житті студентську пару. 

Факультет мистецтв