Новини

Напередодні святкування Дня Туриста викладачі кафедри менеджменту організували та провели почесну посвяту в туристи студентів першого і другого курсів спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа».

Першу спільну туристичну подорож було вирішено здійснити по мальовничому узбережжю річки Південний Буг.

Для студентів проводились конкурси, вікторини, спортивні змагання. Першокурсники проявляли неабиякий хист, креативний підхід, витривалість та ерудованість, щоб вирішити поставлені завдання та головоломки.

Литовченко Дмитро, студент групи ГРС- 14М:

«Відстоюючи честь університету, ми прийняли активну участь у п’ятьох різних туристичних змаганнях, де хороші результати показали як хлопці, так і дівчата.

Загальне враження - надзвичайно тепла атмосфера та багато адреналіну. Я дякую університету за таку можливість: представити себе і пишатися тим, що я студент Миколаївської філії Київського Національного університету культури і мистецтв!»


В фіналі свята відбувся пісенний фестиваль біля вогнища з дегустацією юшки, яку для новачків готували студенти старших курсів. 

«Дякуємо всім за хороший настрій, теплу атмосферу і чудовий час, проведений разом!

Було багато естафет, у яких учасники могли проявити командний дух: інтелектуальне орієнтування, змагання на байдарках, скелелазання. Це було дуже цікаво, ми вболівали один за одного, раділи кожній перемозі, як діти. Грала музика і наша команда співала пісні і танцювала, а люди, дивлячись на нас, усміхались. Додавала гарного настрою підтримка нашого тренера, який усією душею вірив у перемогу нашої команди. 

Вважаю, що це свято об’єднало багатьох людей і я зрозуміла важливу річ: якщо нас багато, якщо ми єдина команда, тоді нам не страшні жодні суперники. Взагалі, такі спортивні змагання підіймають спортивну підготовку людей, дітей, які дуже люблять активний відпочинок. Хочеться, щоб і надалі такі заходи влаштовували якомога частіше!» (Лященко Єлизавета, студентка філії (група Т-24М).

Завершився захід скандуванням всіма присутніми Клятви туриста. Свято об’єднало всіх присутніх у колектив талановитих, здібних, розумних, кмітливих студентів-туристів, якими Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв варто пишатися.


Факультет мистецтв