Новини

Нещодавно студенти МФ КНУКіМ  факультету Менеджменту і бізнесу побували на страусиній фермі в селі Ставки (Веселинівський район, Миколаївська область). "Савана" вважається найбільшою фермою такого роду в південній частині нашої країни. Щороку її відвідувачами стають тисячі жителів України та зарубіжжя, дуже часто це студентська молодь різних вузів.


Організатори дивовижного місця для відпочинку доклали масу зусиль, щоб кожен хто відвідати його, був задоволений і приємно здивований. Для молоді тут пропонується величезна кількість самих різних занять і розваг. 


Наші студенти взяти участь у захоплюючій екскурсії по фермі, побачивши її найпотаємніші куточки. 

Учасників події переповнювали враження.

Мітрофанова Марія, студентка групи МСКД-71М відмітила, що дуже чекала цього дня: «Я – в захваті! Це була моя сама незвичайна поїздка за останні роки! Просто дивно, як серед простого села можна створити такий оазис! Так багато всього на невеликій, власне, території; так все затишно і охайно, все радує око! Птахи - чудові! З першої ж хвилини відчули себе бажаними гостями! Особлива подяка за екскурсію фермою на коні. Очікувала почути суху статистику, а почула дивовижні історії з життя як страусів, так і людей. І все це з незвичайним почуттям гумору! Вищий клас! Дякую університету за поїздку!».

Студенти отримали масу емоцій від спілкування з величезними птахами, побачили маленьких страусенят, а також у місцевому ресторанчику покуштували омлет зі страусиних яєць, стейк зі страусиного м'яса і багато інших делікатесів.


«Не дивлячись на те, що було досить холодно, на фермі дуже сподобалось. Тварини всі чудові, добрі і виховані, «Анжела» і «Валєра» - головні зірки «Саванни». Неймовірно смачна та вишукана кухня! А страусині розмальовані яйця заслуговують на повагу – це дуже тонка та гарна робота. Дякую за теплий прийом!»-  ділиться відчуттями Непомняща Анна, група МСКД-71М.

Після екскурсії всі бажаючі поспілкувалися з тваринами і птахами у маленькому зоопарку, в якому мирно живуть найдивовижніші жителі планети, покаталися на верблюді і ослику, погодували поросят, козенят і овечок, сфотографували шикарний хвіст павича.


Студенти Миколаївської філії КНУКіМ повертались щасливі - привітні господарі, привітний прийом, заряд позитивних емоцій і вражень, і яскраві спогади! Так, поїздка вдалася!  

«..Також хочу подякувати! Все було дуже приємно, красиво, і по-домашньому привітно. Дуже важливий і рідкісний момент - відчувати себе в гостях, як удома. Теплий і гостинний прийом, екскурсія, їжа (дуже смачно), територія, що тішить око, і ненав'язливість. Все було добре і в міру. А страуси, насправді, дуже цікаві птахи з зворушливими оченятами. Чудово провели день!..» (Карповец Наталя, студентка філії).


Факультет мистецтв