Новини

Команда студентів Миколаївської філії КНУКіМ під назвою «Лови момент» групи Т-13 напряму підготовки «Туризм», взяли участь в квест-грі «Історичний Миколаїв: Велика Морська».

 

Квест відбувся в рамках проекту «Молодіжна екскурсійна агенція» разом з Миколаївською обласною бібліотекою для юнацтва, громадською організацією «Жіночі Ініціативи та Демократія». 

Участь взяли 14 команд по 5 осіб в кожній (у 2015 — 7 команд): з  Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв, Миколаївського національного аграрного університету, Миколаївського будівельного коледжу Київського національного університету будівництва та архітектури, Миколаївського професійного ліцею сфери послуг, Миколаївського професійного суднобудівного ліцею ім. В. Гречишникова, Миколаївського професійного ліцею, Миколаївського професійного промислового ліцею, Державного навчального закладу “Вище професійне училище №7”, Миколаївського муніципального академічного коледжу.

Враховуючи велику кількість учасників (70 осіб з команд, 24 координатори-волонтери та близько 30 осіб з груп підтримки), foot-квест проходив у 2 етапи: з 10 до 12 та з 14 до 16 години.

 

Можливий максимум часу на проходження квесту — 2 години. Кожна з команд повинна була розгадати 12 загадок щодо історичних фактів та архітектурних пам'яток, відшукати відповідні локації (об'єкти) на Великій Морській (від Пушкінської до Інженерної), біля яких зробити підтверджувальне командне селфі, отримати від координаторів фрагменти пазла, і якнайшвидше повернутися “на базу” — до бібліотеки.  На заключному етапі учасники складали з одержаних на локаціях пазлів картину миколаївського художника Олександра Покосенка, де зображено розташовану на Великій Морській будівлю Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва, яка є архітектурною пам'яткою ХІХ ст., і захищали перед журі свій маршрут.

 

Поки журі (І етап — директор бібліотеки Наталія Ткаченко, бібліотекар і головний координатор заходу Оксана Криловська, представник Миколаївської обласної типографії Тетяна Ткаченко; ІІ етап — член правління Миколаївського обласного клубу інтелектуальних ігор Андрій Алієв, Оксана Криловська, голова правління Миколаївської обласної організації Національної спілки фотохудожників України Любов Савельєва) визначало переможців, хлопці і дівчата мали змогу відпочити, попити чаю з печивом, переглянути фотографії, підняти собі й всім присутнім настрій грою на фортепіано і дружнім виконанням пісень. 

Дипломами від Миколаївської обласної організації Національної спілки фотохудожників України в окремій конкурсній номінації “Шалена фотозйомка” Любов Савельєва відзначила команди “Морські вовки” з Миколаївського професійного ліцею сфери послуг та “Лови момент” з Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв за якість командних фотографій, креативність, оригінальність та наявність в кадрі оригінальних елементів чи персонажів, які символізують локацію.

 

Крім того, організатори краєзнавчого квесту вручили Подяки координаторам-волонтерам, які протягом дня чергували на локаціях, фіксували проходження квесту командами, роздавали конверти із завданнями і вручали фрагменти пазлу у разі правильної відповіді.

 

Факультет мистецтв