Новини

Нещодавно, студенти першого курсу груп ГРС-15 і Т-25 взяли участь у організації цікавого заходу - фуршет-коктейлю під яскравою назвою "На один укус".

Студенти продемонстрували свої навички та вміння приготування холодних закусок та коктейлів, які здобули під час навчання.

Захід відбувся у стінах лабараторії ГРС, де були присутні викладачі нашого ВУЗу та студенти першого і другого курсу. Було продемонстровано цікавий відеоряд про найдорожчі та популярні коктейлі, а також інформацію про їх виникнення.

Родзинкою заходу було приготування коктейлів на очах у гостей. Майбутні бармени приймали замовлення студентів та пригощали смачними коктейлями. Атмосфера у лабараторії вражала теплом та доброзичливістю.

 

 

 

Незважаючи, на те, що цей фуршет-коктейль став для груп дебютом, гостям здалося, що студенти вже не вперше організовують подібне. У всіх присутніх залишилися приємні враження і гарний настрій на цілий день. Завдяки знанням отриманим від викладача ресторанного сервісу-Шабельник Наталії Миколаївни, студенти вразили високим рівнем підготовки.

 

Ось які емоції викликав фуршет-коктейль у студентів:

"Мені дуже сподобалося. Ефектно та вражаючи бармени приготували коктйлі до смачних закусок. Я гарно провів час." (Іван, студент групи ГРС-14).

"Я вважаю, що хлопці та дівчата впорались зі своїм завданням. Все було дуже смачно та цікаво. Хочеться подякувати, за те, що нам не було коли нудьгувати. Сподіваємося, що такі заходи у нашому університеті будуть відбуватися частіше." (Діана, студентка групи Т-24).

 

Факультет мистецтв