Новини

Викладачі та студенти факультету менеджменту і бізнесу Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв прийняли участь у засіданні наукової студії «Освіта Миколаївщини: нові наукові орієнтири» за темою «Потенціал вищої освіти Миколаївщини в контексті євроінтеграції», що було приурочене до Дня науки в Україні та проходило на базі Миколаївської обласної наукової бібліотеки ім. О.Гмирьова. 

Наукова студія зібрала для обговорення питань підвищення якості вищої освіти, впровадження дистанційної освіти, міжнародної співпраці та інтеграції у сфері вищої освіти Миколаєва представників влади, науковців, викладачів та студентів.  

В Україні вища освіта визнана однією із провідних галузей розвитку суспільства та розглядається як ключовий фактор подальшої європейської інтеграції України.  

Заступник директора департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Ганна Леонідівна Каськова, у своїй промові закликала учасників наукового зібрання до діалогу та обміну напрацюваннями щодо запровадження європейських стандартів у сфері освіти та запропонувала започаткувати регулярні міжвузівські студентські студії європейського формату. 

Презентувавши досвід роботи Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв, декан факультету менеджменту і бізнесу Світлана Шуляк, акцентувала увагу на стратегії  реформування вищої бібліотечної освіти в умовах європейської інтеграції, зокрема запровадження в практику освітнього процесу досвіду угод соціального партнерства, реалізації партнерських програм університету й бібліотек південного регіону України. 

Учасники засідання висловили думку, що вища освіта Миколаєва має потужний кадровий та ресурсний потенціал і за умови якісного менеджменту здатна посісти гідне місце на національному та європейському  ринках освітніх послуг.

 

Факультет мистецтв