Новини

До бібліотеки Миколаївської філії КНУКіМ передано цікаве видання «Філософська Абетка. Арт-формат», що є сумісною творчістю доктора педагогічних наук, доцента, завідуючої кафедри філософії Катерини Михайлівни Кириленко та студентів різних фахових напрямків КНУКіМ.

Видання здійснене за технічної підтримки кафедри графічного дизайну і реклами КНУКіМ. 

Студенти за проектною ідеєю К.М. Кириленко обирали на власний розсуд найголовнішу букву української абетки та обґрунтовували свій вибір у міні-есе та писали або малювали цю букву.

Студенти згенерували дуже цікаві думки в аспекті філософських розмислів, де головною нотою звучить споконвічне: «Спочатку було Слово…». Словом можна врятувати, вилікувати, змінити долю… Слово-образ утворюється буквами. Так виникає Буква-образ. Розкрити власні, але ще потаємні потенціальні сили розуму та душі стало головною метою презентованого видання.

Книга «Філософська Абетка. Арт-формат» адресована широкому загалу читачів різного віку, різним фахівцям, але людям творчим.

Отримайте задоволення від спілкування з текстом та образами цієї книги!

Викладачі та студенти спеціальності "Графічний дизайн" щиро вдячні за такий подарунок до інтелектуальної скарбнички нашої філії!

Факультет мистецтв