Новини

Четвертого червня у с. Чорнобаївка Білозерського району Херсонської області пройшов XІХ регіональний конкурс хорового виконавства «Чорнобаївський заспів».

Почесними гостями конкурсу стали - студентський хоровий колектив та оркестр народних інструментів Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтва (керівник - заслужений працівник культури України, професор Омелян Шпачинський).

Колективи з Миколаєва та області є постійними учасниками цього популярного в нашому регіоні хорового змагання, і нинішній рік не став винятком.

Завдяки своїй творчій майстерності та працелюбності, любові до пісні та всеохоплюючому прагненню до досконалості, а також за збереження, розвиток та популярізацію кращих зразків вокально-хорової та музичної спадщини - колектив університету був нагороджений почесним Дипломом!

«Чорнобаївський заспів» ще називають святом щирих українських сердець. І це вірно, тому що саме завдяки йому повертаються із забуття, відновлюються та розвиваються українські традиції, звичаї та пісні.

Вітаємо наших учасників та бажаємо їм подальшого творчого розвитку та нових нагород!

 

Факультет мистецтв