Новини

Днями, всіх шанувальників музичного мистецтва на творчу зустріч запросив новий Миколаївський колектив, який всього за 1.5 роки свого існування заявив про себе яскраво і багатообіцяюче, ставши володарем Гран-прі на конкурсі талантів у м. Харкові та лауреатом 1-го ступеня на ІІІ-му Регіональному відкритому фестивалі-конкурсі народно-інструментальної музики «Золота струна», який з великим успіхом щоріч  проходить у нас, в  Миколаєві.

 

Творчий портрет колективу відрізняється тим, що маючи у своєму складі народні інструменти, ансамбль виконує музику різних жанрів і стилів, які в нашій свідомості не пов'язані з традиційними народними інструментами.

 

Відкрили концерт творами аргентинського композитора  світового масштабу – Астора  П'яцолло,  який прославився  завдяки своїм танго. На Батьківщині його називають "El Gran Ástor" ("Великий Астор"). 

 

Крім того, до уваги слухачів була представлена композиція, автором якої є ансамбль «Біс-Квартет». Вона отримала назву «Драматична поема». 

  

 

Заключний твір став перлиною концерту, в якому також взяли участь: викладач та концертмейстер МФ КНУКіМ Олена Боровицька (рояль), студентка університету Катерина Курченко (флейта), студент Миколаївського Вищого музичного училища Владислав Боровицький (ударні інструменти) та артисти Миколаївської обласної філармонії – Олексій Васильцов (альт) та Олександр Широкопояс (балалайка). 

 

 

"..О! Музика! Які в ній почуття! Це для душі потужні, дужі крила.

У ній любов, страждання і життя, натхнення, світло і велика сила.."

   

 

Факультет мистецтв