Наукова діяльність

Науково - практичні конференції, що відбулись на базі Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв:

 

 

Листом ІМЗО затверджено Перелік проведення наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки у 2018 році. 

Переглянути Перелік можна на сайті ІМЗО за посиланням: 

https://imzo.gov.ua/2018/01/15/lyst-imzo-vid-15-01-2018-22-1-10-67-pro-perelik-provedennya-naukovyh-konferentsij-z-problem-vyschoji-osvity-i-nauky-u-2018-rotsi/

 

27-28 березня 2018 рік 

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Cтан та перспективи розвитку культурологічної науки в Україні»

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Cтан та перспективи розвитку культурологічної науки в Україні» (програма, частина 1)(скачать)

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Cтан та перспективи розвитку культурологічної науки в Україні» (програма, частина 2)(скачать)

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Стан та перспективи розвитку культурологічної науки в Україні» (збірка тез доповідей, ч.1) (скачать)

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Стан та перспективи розвитку культурологічної науки в Україні» (збірка тез доповідей, ч.2) (скачать)

грудень 2017 рік

V Всеукраїнська інтернет-конференція "Сучасні тенденції розвитку туризму" (збірка тез доповідей)(скачать)

 

31 березня 2017р.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ ІХ Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів «ЗАРУБІЖНА ТА УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА: ПИТАННЯ ТЕОРІЇ, ІСТОРІЇ, МЕТОДИКИ»(скачать)

 

30 березня 2017р.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Cтан та перспективи розвитку культурологічної науки в Україні». (скачать)

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Cтан та перспективи розвитку культурологічної науки в Україні» (програма, частина 1)(скачать)

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Cтан та перспективи розвитку культурологічної науки в Україні» (програма, частина 2)(скачать)

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Стан та перспективи розвитку культурологічної науки в Україні» (збірка тез доповідей, ч.1) (скачать)

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Стан та перспективи розвитку культурологічної науки в Україні» (збірка тез доповідей, ч.2) (скачать)

 

 

10 листопада 2016 рік

ІV Всеукраїнська конференція "Сучасні тенденції розвитку туризму" (програма конференції)(скачать)

ІV Всеукраїнська конференція "Сучасні тенденції розвитку туризму" (збірка тез доповідей. частина 1). (скачать)

ІV Всеукраїнська конференція "Сучасні тенденції розвитку туризму" (збірка тез доповідей. частина 2)(скачать)

 

14 квітня 2016р.

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Стан та перспективи розвитку культурологічної науки в Україні» (збірка тез, ч.1) (скачать).

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Стан та перспективи розвитку культурологічної науки в Україні» (збірка тез, ч.2) (скачать).

Проект Резолюції ІІ-ої Всеукраїнської науково-практичної конференції «Стан та перспективи розвитку культурологічної науки в Україні» (скачать).

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Cтан та перспективи розвитку культурологічної науки в Україні». (скачать).

Програма ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Cтан та перспективи розвитку культурологічної науки в Україні» (14 квітня 2016 р., м. Миколаїв) (скачать).

 

 

 

 

Положення про Асамблею науковців і митців ВП «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв» (скачать).

 

5 листопада 2015 рік

ІІІ Всеукраїнська конференція "Сучасні тенденції розвитку туризму" (інформаційний лист)(скачать)

ІІІ Всеукраїнська конференція "Сучасні тенденції розвитку туризму" (програма конференції)(скачать)

ІІІ Всеукраїнська конференція "Сучасні тенденції розвитку туризму" (збірка тез доповідей. частина 1)(скачать)

ІІІ Всеукраїнська конференція "Сучасні тенденції розвитку туризму" (збірка тез доповідей. частина 2)(скачать)

 

березень 2015 рік

Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції «Cтан та перспективи розвитку культурологічної науки в Україні»:  Збірник тез доповідей. Містить тези доповідей секційних засідань студентів та магістрантів. (частина IІ)

Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції «Cтан та перспективи розвитку культурологічної науки в Україні»:  Збірник тез доповідей. Містить тези доповідей пленарного і секційних засідань науковців, практиків, аспірантів, наукових співробітників, спеціалістів. (частина I)

Програма Всеукраїнської науково-практичної конференції «Стан та перспективи розвитку культурологічної науки в Україні» (26 березня 2015 р., м. Миколаїв) (скачать)

 

Резолюція форуму бібліотекарів Півдня України «Бібліотека ХХІ ст.: освітній та практичний вектори». (скачать)

Результати обговорення питань бібліотечного фаху в рамках «Світового кафе» за темою «Бібліотечна професія: вимоги, виклики, реалії». (скачать)

6 листопада 2014 рік

ІІ Всеукраїнська конференція "Сучасні тенденції розвитку туризму". (скачать)

9 жовтня 2014 рік 

Словник термінів  "Інтерактивність у формах роботи з старшокласниками".  (скачать)

7 жовтня 2014 рік

Круглий стіл на тему "Сучасний український прозаїк" (до 90-річчя з дня народження Павла Архиповича Загребельного). В обговоренні питань взяли участь студенти спеціальності "Документознавство та інформаційна діяльність" та "Книгознавство, бібліотекознавство та бібліографія". (скачать)

8 квітня 2014 рік

Круглий стіл на тему "Україна - ЄС: європейська політика сусідства". В обговоренні питань взяли участь викладачі та студенти Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв. (скачать)

25 березня 2014 рік

Всеукраїнська науково - практична конференція "Феномен особистості та творчості Т.Г. Шевченка в сучасному культурологічному просторі". У конференції взяли участь науковці з різних регіонів України, працівники музеїв та бібліотек, магістранти та студенти вузів м. Миколаєва, зокрема, Миколаївської філії КНУКіМ, Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського, Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія». (частина І, частина ІІ)

3 грудня 2013 рік

Всеукраїнська науково - практична конференція "Сучасні тенденції розвитку туризму". Учасниками конференції були представники науки, Органів державної влади, практики бізнесмени, туроператори, директори національних природних та ландшафтних парків, працівники музеїв, бібліотек та студенти Миколаївської філії. На пленарному засіданні ознайомилися з планами розвитку туристичної сфери в Миколаївській та Херсонській областях, проектами "Зелені хутори Таврії", "Чайна тиша", "Кремлівський страус". (скачать)

17 жовтня 2013 рік

Круглий стіл на тему "Активна громадська позиція: голосувати, залучати, брати участь". В обговоренні питань взяли участь студенти спеціальності "Документознавство та інформаційна діяльність" Миколаївської філії КНУКіМ, Миколаївського коледжу культури і мистецтв спеціальності "Бібліотечна справа" та учні Вищого професійного училища № 21 спеціальності "Оператор комп'ютерного набору", "Діловод - адміністратор".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Факультет мистецтв