Хореографія

 АНСАМБЛЬ ТАНЦЮ "МИКОЛАЇВ"

Ансамбль танцю «Миколаїв» утворився у 2000 році на базі кафедри хореографії. Незмінним керівником і сьогодні є професор, Заслужений працівник культури України Михайло Васильович Мерлянов. Учасниками колективу є кращі студенти кафедри хореографії.

З 2004 року помічником і балетмейстером – постановником ансамблю стає доцент, кандидат мистецтвознавства Ольга Анатоліївна Мерлянова.

Колектив є постійним учасником святкових заходів міста, області, а також України. Народний ансамбль танцю «Миколаїв» є зразком народного хореографічного мистецтва для аматорських колективів Миколаївщини.

За тринадцять років існування колектив багато гастролював. Це фестивалі та конкурси в Києві, Москві, Франції, Туреччині, Італії, Угорщині, Болгарії. В листопаді 2013 року ансамбль запрошено на фестиваль до Праги.

На ІІІ Всеукраїнському фестивалі - конкурсі народної хореографії ім. П. Вірського ансамбль танцю «Миколаїв» отримав призове місце за виконання українського народного танцю «Метелиця». 

В репертуарі колективу як відомі українські народні танці, так і авторські сюжетні твори та багато різноманітних яскравих постановок. 

Кожного року колектив звітує перед глядачем на відомих сценах міста: палац культури «Молодіжний», Академічний російський драматичний театр ім. Чкалова, муніципальний колегіум та інші. 

Народний ансамбль танцю «Миколаїв» на чолі з керівниками Ольгою та Михайлом Мерляновими проводить насичену концертну діяльність та популяризує народне хореографічне мистецтво в Україні та за її межами.  

Також студентське життя кафедри хореографії насичене іншими цікавими подіями: це й участь у святкових концертах, практичні покази, що проводяться кожної сесії, численні майстер - класи з різних напрямків хореографії від провідних фахівців Київського національного університету культури і мистецтв.

 

  

 

  

 

 

 

 

  

Факультет мистецтв