Головна

dizain tvorche2

                                                                                                       Всі новини

 

  НОВИНИ

Процес перетворення студента на конкурентоспроможного на ринку праці фахівця не може відбуватися без практичної підготовки, якій на кафедрі Документознавства та інформаційних систем приділяється значна увага.

Протягом місяця студенти другого - п’ятого курсів проходять виробничу практику в органах державного та місцевого управління, банках, бібліотеках, на приватних підприємствах та фірмах і мають змогу особисто познайомитися з тонкощами своєї майбутньої професії, набувати нові практичні навички, закріпити знання з навчальних предметів.

 

Враженнями від проходження практики поділись студенти ІІІ, V курсу спеціальності «Документознавства та інформаційної діяльності». Так, студентка гр. ДМ-42 М., Кононенко Анна розповідала, що практика розглядається і як можливість знайти потенційне місце роботи та можливість проявити власні професійні здібності та якості - компетентність, ініціативу, креативність, самостійність і т. ін.

 

- Практика нам дуже сподобалася і ми мріємо повернутися на це підприємство уже не практикантами, а співробітниками», говорить студентка гр. ДМ-80 М. Гаранинова Руслана.

- Привітний персонал, їхнє бажання поділитися знаннями та досвідом роботи зробили проходження практики неймовірно інформативним, цікавим та пізнавальним, стверджує студентка гр. ДМ -42 М. Катерина Клищенко.

 

Студенти гр. ДМ-42 М. Максим Верезумський та Олена Кулай отримали листи подяки від керівників баз практики.

Практична підготовка на підприємстві – це реальна можливість застосувати отримані в університеті знання на практиці». 

Днями успішно пройшов захист дипломніх проектів студентів-дизайнерів графіки четвертого та п'ятого курсів Миколаївської філії КНУКіМ 2017 року.

Вітаємо всіх учасників!

Хай майбутнє дизайнерське життя принесе вам успіх, задоволення і творчу наснагу!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Друга та третя сесії Форуму бібліотекарів Півдня України «Бібліотека ХХІ ст.: освітній та практичний вектори» відбулася днями у Херсоні та Одесі.

Учасниками заходу стали студенти та викладачі Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв, а також Херсонського училища культури та бібліотекарі-практики з Миколаєва, Херсона, Білозерки, Голої Пристані та Цюрупинська. 

Ініціювали конференцію викладачі КНУКіМ, які вже на цей час на базі свого закладу та бібліотек півдня провели кілька подібних зустрічей у Києві, Миколаєві та Херсоні.

Мета форуму – спільними зусиллями бібліотек і навчальних закладів, де є бібліотечні факультети чи відділення, виробити напрямки підготовки майбутніх фахівців бібліотечної галузі, поєднавши теоретичні напрацювання з практичним досвідом, і врахувавши запити бібліотек на сучасному етапі їх діяльності.

Учасники зустрічі виробили рекомендації щодо основних вимог з підготовки бібліотекарів на факультетах та бібліотечних відділеннях вишів у вік розвинутих інформаційних технологій.

У роботі конференції взяли участь спеціалісти бібліотечної галузі, представники Миколаївської філії КНУКіМ, ОННБ ім. М.Горького, Науково-педагогічної бібліотеки м. Миколаєва, Херсонської ОБ для юнацтва ім. Б.Лавреньова, Національної бібліотеки НУ «ОНЮА», Одеської міської ЦБС для дітей, ООУНБ ім. М.Грушевського, Одеської МБ для дітей ім. Н.Крупської, ООБ для юнацтва ім. В.Маяковського, Наукової бібліотеки ОНУ ім. І.І.Мечникова та ОУКіМ ім. К.Д.Данькевича, Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.

Студенти-дизайнери одягу Миколаївської філії КНУКіМ вразили якістю та креативністю своїх дипломних проектів:

 

 

 

  

 

 

 

Днями, вперше в Миколаївській області відбувся Регіональний фестиваль виконавців на народних інструментах ім. Г.Ф. Манілова, в якому брали участь творчі колективи вищіх навчальних закладів та концертних організацій. Захід був присвячений 90-річчю від дня створення славетного оркестру народних інструментів Миколаївського суднобудівного заводу ім. 61 Комунара, керівником якого був Заслужений діяч мистецтв України Григорій Манілов.

Це унікальна подія для Миколаєва - міста багатих музичних і культурних традицій, яке є одним з центрів розвитку академічного і народного мистецтва Півдня України. Заснований фестиваль є важливою і необхідною передумовою збереження багатовікових національних традицій, зв'язку поколінь майстрів національної культури зі своїми юними послідовниками.

На фестиваль були запрошені й "манилівці" - учасники колективу, які на якийсь час змогли зануритися в спогади, немов повернутися в музичне минуле, з цікавістю слухаючи виступи конкурсантів, що представляли Одесу, Харків, Херсон, Кривий Ріг і, звичайно, Миколаїв.

Зокрема, дуже гідно була представлена Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв. Честь нашого університету захищав український оркестр народної та популярної музики під керівництвом досвідченого фахівця-диригента В.В. Шеремет та зовсім молодий музичний колектив народних інструментів «Біс-квартет» (керівник М. Морозинський, старший викладач кафедри музичного мистецтва).

 

 

Анатолій Сирота, заступником голови оргкомітету фестивалю, зазначив, що у складі учасників - музиканти високого рівня, чимало лауреатів та переможців престижних всеукраїнських та міжнародних конкурсів, заслужених діячів мистецтва. Він також додав, що для виступу кожному колективу виділялося ціле відділення - а це 40 хвилин, щоб якнайкраще розкрити свою майстерність, показати себе. 

 

 

Чудове свято кафедри культурно-дозвіллєвої діяльності Миколаївської філії КНУКіМ в стилі нічного клубу вразило глядачів. 

Виклалачі та студенти кафедри КДД весело та креативно привітали випускників - менеджерів культурно-дозвіллєвоі дільності з закінченням університету!

 

 

 

  

 

 

 

 

 

31118050 763794010495138 4977071032465620992 o

До дня Землі

У Міжнародний день Землі студенти МФ КНУКіМ поєднали приємне і корисне

Детальніше..

Майстер-клас гітарного виконання

У Миколаївській філії КНУКіМ відбувся майстер-клас від Юрія Радзецького

Детальніше..

PANGRAM-2017

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Міжнародному студентському конкурсі з каліграфії і леттерингу

Детальніше..

Зустрічаємо майбутніх студентів!

З 19 по 21 квітня у Миколаївській філії КНУКіМ відбулися дні відкритих дверей

Детальніше..

"Золота струна"

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Золота струна-2018»

Детальніше..

DSC08780

Другий Гриль-Фест «Сhicken Капець»!

Студенти МФ КНУКіМ кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу організували другий Гриль-Фест під назвою «Сhicken Капець»!

Детальніше..

 facebook

Факультет мистецтв