Головна

dizain tvorche2

                                                                                                       Всі новини

 

  НОВИНИ

В Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв пройшов захист дипломних робіт студентів четвертих і п’ятих курсів кафедри дизайну. 

 

Студенти ще раз свою креативність, майстерність і прагнення до прекрасного і нового! 

 

 

 

 

 

 

Дизайнери середовища здивували цікавими проектами благоустрою парків, інтер’єрів кафе, дитячих садків та нових архітектурних споруд Миколаєва і області.

 

 

 

 

Акманов Денис Олександрович – 

Перший заступник директора Миколаївської філії  Київського національного університету культури і мистецтв,

заслужений працівник культури України.

 

контактний моб.: (093) 42 24 269

 

 

   

У 1993 році закінчив Київський державний інститут культури за спеціальністю «Культурно-освітня робота і організація художньої творчості».

З 1993 року працює викладачем у ВП «МФ КНУКіМ».

Увесь цей час Денис Олександрович плідно співпрацює з Обласним палацом культури, а з 1999 року працює на посаді головного режисера, з 2001 року – художній  керівник Обласного палацу культури, з 2005 року – заступник директора по роботі з художніми колективами.

За цей час Акманов Д.О. був головним режисером та режисером – постановником: 

• багатьох міських та обласних свят; фестивалів; конкурсних програм та багатьох заходів, які проводяться Обласним палацом культури та іншими культурно-дозвіллєвими закладами.

За своє творчу діяльність Денис Олександрович був нагороджений Почесною відзнакою Міністерства культури України «За досягнення в розвитку культури та мистецтв», Почесною відзнакою управління культури облдержадміністрації «Перлина Миколаївщини», грамотою Міністерства культури та туризму України, подяками Обласної державної адміністрації, почесною грамотою міського голови. 

У 2009 році присвоєно почесне звання "Заслужений працівник культури України".

З 2015 року працює першим заступником директора ВП «МФ КНУКіМ».

 

 

 Кафедра «Дизайну» була створена в 2001 році для підготовки фахівців з графічного дизайну і реставрації творів образотворчого мистецтва.

Сьогодні, це потужна структура з професійним складом фахівців, що готує бакалаврів за різними напрямами: «Дизайн одягу та аксесуарів», «Графічний та візуальний дизайн», «Дизайн інтер’єру».

Навчальна програма підготовки майбутніх дизайнерів передбачає оволодіння спеціальними практичними та теоретичними дисциплінами, що дозволяє максимально адаптуватись у майбутній самостійній діяльності.

 

  У навчальному процесі кафедри значне місце посідає студентська творчо - виконавська та науково - дослідна робота.

Майбутні фахівці беруть участь: у щорічному конкурсі молодих дизайнерів (Харківська академія дизайну і мистецтв); Всеукраїнському фестивалі молодих дизайнерів (Київський національний університет культури і мистецтв), експонують свої творчі роботи на конкурсах і виставках в м. Миколаєві, в аудиторіях та галереї МФ КНУКіМ.

Значна увага на кафедрі приділяється й організації практики, яку студенти проходять на підприємствах і в закладах міста Миколаєва, області та в інших регіонах України.

 

 

 

Сайт Кафедри Дизайну - http://design.mfknukim.mk.ua/: 

Нещодавно, у Миколаєві відбувся марш-парад вишиванкок, у якому активну участь прийняли студенти кафедри хореографії Миколаївської філії КНУКіМ.

Збір відбувся у сквері Ради Європи, і вишивана колона вирушила Садовою до Пролетарського скверу за яким вийшла на вул. Адміральську, звернула на Радянську і завершився марш святковим концертом біля Будинку культури на площі Суднобудівників.

Наші студенти водили хороводи ,та залучали до них усіх бажаючих. 

Взагалі захід пройшов з великим захопленням як для студентів, так і для звичайних перехожих.

Нещодавно, в стінах Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Перукар (перукар-модельєр)».

 

В досить насиченій конкурсній програмі взяли участь  представники навчальних закладів Миколаївської області - Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне  училище технології та дизайну», Миколаївського професійного  ліцею сфери послуг, Южноукраїнського міжшкільного навчального комбінату.

 

 

  

 

 

Вітаємо переможців конкурсу!

 

Зичимо переможцям всього найкращого и чекаємо їх в стінах нашого сучасного и найкреативнішого університету – Миколаївскій філії Київського національного університету культури і мистецтв. 

 

У перші дні літа студенти Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв взяли участь у проведенні дитячого фестивалю «BABY STAR», що був приурочений Дню захисту прав дитини. 

 

 

У рамках заходу пройшов квест «Права дітей», спортивний марафон «Sport Star», розважальні ігри, різноманітні майстер-класи, конкурс малюнків на асфальті «Очима дітей», виставка «Дізнайся більше про права та обов’язки дітей», виставка дитячих малюнків «Мої права» та фінальний концерт «Baby Star».

 

 

Фестиваль відбувся при підтримці та активній участі Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області, громадської організації «Молодіжний рух «Молодь за права людини» та Ліги студентів «Асоціація правників України».

31118050 763794010495138 4977071032465620992 o

До дня Землі

У Міжнародний день Землі студенти МФ КНУКіМ поєднали приємне і корисне

Детальніше..

Майстер-клас гітарного виконання

У Миколаївській філії КНУКіМ відбувся майстер-клас від Юрія Радзецького

Детальніше..

PANGRAM-2017

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Міжнародному студентському конкурсі з каліграфії і леттерингу

Детальніше..

Зустрічаємо майбутніх студентів!

З 19 по 21 квітня у Миколаївській філії КНУКіМ відбулися дні відкритих дверей

Детальніше..

"Золота струна"

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Золота струна-2018»

Детальніше..

DSC08780

Другий Гриль-Фест «Сhicken Капець»!

Студенти МФ КНУКіМ кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу організували другий Гриль-Фест під назвою «Сhicken Капець»!

Детальніше..

 facebook

Факультет мистецтв