Головна

dizain tvorche2

                                                                                                       Всі новини

 

  НОВИНИ

Днями, Державний архів Миколаївської області спільно з обласним центром пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності «Реабілітовані історією-Книга пам’яті» та за підтримки Миколаївської обласної державної адміністрації і Миколаївської обласної ради провели круглий стіл до Дня пам’яті жертв політичних репресій на тему: «Політичні репресії як складова функціонування тоталітарного режиму. Вагомість увічнення пам’яті жертв політичних репресій на сучасному етапі».

З вітальним словом на відкритті круглого столу виступили директор Державного архіву Миколаївської області, доктор історичних наук Лариса Левченко та директор Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв Наталія Федотова.

«Знання по собі нічого не варті, нічого не коштують, якщо ви не можете ними користуватися. Усе це робиться для того, аби сформувати нове покоління українців, яке б ніколи не допустило повторення репресій, існування на нашій території тоталітарних режимів», - зауважила Наталія Федотова.

Учасники заходу підіймали суспільно важливі питання, які стосуються проблеми масових репресій, що призвели до фізичного винищення найбільш активної та інтелектуальної частини нації. Учасники заходу підіймали суспільно важливі питання, які стосуються проблеми масових репресій, що призвели до фізичного винищення найбільш активної та інтелектуальної частини нації.

У роботі круглого столу взяли участь студенти Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв, краєзнавці, представники засобів масової інформації та громадськість міста Миколаєва.

Керівник обласного центру пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності «Реабілітовані історією-Книга пам’яті» Сергій Макарчук зазначив, що відповідно до Комплексної програми увічнення пам'яті учасників АТО, жертв воєн та політичних репресій в Миколаївській області на 2015 рік наразі центр працює над створенням меморіального сайту з увічнення пам'яті учасників АТО, жертв воєн та політичних репресій. 

На даному сайті розділ щодо увічнення пам'яті жертв політичних репресій буде представлений трьома підрозділами: «Реабілітовані історією. Миколаївська область», де будуть представлені відповідні області томи серії книг «Реабілітовані історією» у форматі pdf. На сайті також можна буде знайти відомості про громадян, які зазнали політичних репресій - персоніфіковані анотації за алфавітом, та проглянути пам'ятні місця жертвам політичних репресій на Миколаївщині - фото, схеми поховань та коротку історичну довідку. 

Також Сергій Макарчук зазначив, що центром пошукових досліджень спільно з державним архівом Миколаївської області та Миколаївською облдержтелерадіокомпанією започатковано цикл передач з елементами історичної реконструкції «Справа №», що виходить щосуботи о 19.30 на телеканалі «Миколаїв», і в яких висвітлюються історичні аспекти політичних репресій на Миколаїщині.

У вівторок, 19 травня, в Миколаївському обласному музеї ім. В.В. Верещагіна відбулося вручення обласної премії Миколи Аркаса.

Як відомо, премія імені Миколи Аркаса присуджується раз на два роки за розвиток і збереження української національної культури.

Цього року нагороди були удостоєні 20 представників творчої інтелігенції Миколаївської області.

У номінації «Народна творчість та художня самодіяльність» за розвиток хореографічного мистецтва, вивчення, збереження та популяризацію хореографічного фольклорного мистецтва Миколаївщини обласна премія була присвоєна - Мерлянову Михайлу Васильовичу та Мерляновій Ользі Анатоліївні!

Директор департаменту культури, національностей та релігій облдержадміністрації Михайло Димитров вручив переможцям премії дипломи та нагрудні знаки.

 

Завершився захід покладанням квітів до меморіальної дошки Миколи Аркаса, яке Михайло Димитров доручив також родині Мерлянових.   

 

Слід зазначити, що за всі роки присудження премії, яка була заснована в 1996 році, почесних нагород удостоївся 171 діяч культури, мистецтва, освіти і науки. 

19 травня співробітники бібліотеки разом з викладачем кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Гавриловою О. В. підготували до Міжнародного дня сім’ї круглий стіл «Соціально-педагогічна роль сім'ї. Стоп насильству».  

Головні питання підняті на круглому столі це сучасні проблеми молодих сімей, жорстокість та насильство в сім’ї, як захиститися від протиправних дій одного з членів сім’ї та як попередити жорстоке ставлення до дітей і жінок.

 

В обговоренні проблем круглого столу взяли активну участь студенти груп ДМ-43 та ПДК-24, підготувавши доповіді.

 

 

Цікавими та багатогранними були доповнення до обговорення питань та ситуацій психолога Олени Вікторівни, яка і підвела підсумки заходу презентацією: «Насильство в сім’ї. Шлях захисту». Проведення таких заходів є надзвичайно корисними молодому поколінню і повинно мати постійний характер.

"16 травня, сонячного суботнього ранку, дружня кафедра менеджменту, котра любить подорожувати та дізнаватися щось нове, зібралася в автобусі щоб здійснити поїздку Очаків-Ольвія.

Спочатку ми прибули на Чорноморську косу в Очакові, ще її називають Лагерною косою. Знаходиться це в районі, де в Чорне море впадають одразу три ріки: Дніпро, Південний Буг і Інгулу. Таким чином виникає Дніпро-Бугський лиман. На березі можна зустріти бази для відпочинку тому, що Очаків дуже не погане місце для пляжного туризму. 

 

У лимані недалеко від коси знаходиться острів Березань, улітку там проводяться екскурсії, також в даличині видніється національний ландшафтний парк Кінбурнська коса, яка приваблює відпочиваючих з України, Білорусії, Росії і Молдови.

 

Ще в Очакові є такі визначні місця, як: військово-історичний музей ім. Суворова; музей живопису ім. Судковського, єдиний в Україні на тему морської тематики; пам’ятник російському полководцю А.В. Суворову, який знаходиться біля пам’ятки ЮНЕСКО – церкви 1807 року побудови ( зараз її реставрують). По цим культурним па’яткам і була проведена екскурсія заради пізнання історії Очакова, а потім дружнє фото на пам’ять біля Судковського.

І знову автобус в дорозі, нас чекає попереду давньогрецьке місто-держава – Ольвія. Розташоване на правому березі Бузького лиману, біля с.Парутино. Зараз Ольвія – це національний історико-археологічний заповідник, в якому постійно проводяться розкопки, як на суші, так і у воді. На території є екскурсовод, який і ознайомлює туристів х давньою історією міста, та пам’яткам які збереглися до наших днів ще з III ст. до н.е. 

 

 

Дух захоплює і від природної краси Ольвії, на якій розкинулися квітучі лани, і від кам’яних будівель, і археологічних розкопок. Ви побуваєте в двох музеях, один з кам’яними і мармуровими експонатами, другий з предметами побуту, посудом, який навіть вміли ремонтувати, з величезними амфорами, в яких можна навіть зустріти поховання семимісячного маляти. Відразу в голові не вкладається, що все це існувало насправді, що так люди жили багато століть назад. 

 

 

Ця поїздка допомогла нам краще дізнатися наш край, в якому ми проживаємо, допомогла розвитися культурно та духовно, подарувати купу яскравих емоцій і незабутніх моментів в чудовому колективі кафедри менеджменту!" 

 

Семенова Яна  - студентка спеціальності «Туризм» 1 курс

У Миколаївській філії КНУКіМ традиційно проводяться різноманітні майстер-класи, дні відкритих дверей та квести, які дають змогу майбутнім студентам визначитися з вибором професії.

 

Так, днями, до МФ КНУКіМ завітали абітурієнти з Херсонщини, щоб дізнатися більше про те, що і як викладають у стінах цього навчального закладу.

 

 

Гостей привітно зустріли, запросивши на ознайомчу екскурсію фаховими лабораторіями та навчальними аудиторіями філії.

 

 

 

 

Потім вони за бажанням отримали консультацію щодо вибору майбутнього фаху, професійної діяльності та кар’єрного росту. Абітурієнти цікавилися правилами прийому студентів на 2015-2016 рік, які документи слід надати приймальній комісії, де майбутні фахівці зможуть себе реалізувати після закінчення навчального закладу. 

 

Та найбільш очікуваною подією цього дня став відкритий захист дипломних робіт студентів четвертих і п’ятих курсів спеціальності «Дизайнер зачісок». Майбутні студенти переглянули чудові та креативні витвори з постижу, оригінальні вечірні та урочисті зачіски, захопившись неймовірною фантазією стилістів і бажанням творити самим.

 

 

  

 

 

 

 

 

 

День відкритих дверей для херсонської молоді став чудовою нагодою зробити перший крок до сучасної престижної освіти та визначитися із майбутньою професією!

Захист дипломної роботи – важливе випробування. Це виявлення набутих за період навчання теоретичних і практичних знань, а також вміння креативно і творчо застосовувати їх при розробці і створенні єдиних, гармонійних образів.

Нещодавно, свою креативність вкотре майстерно довели студенти четвертих і п’ятих курсів Миколаївської філії КНУКіМ за напрямом «Дизайн зачіски».

 

 

 

 

 

Образи різнилися за тематикою, формами, стилем, відображали різні напрямки в моделюванні зачісок, макіяжу і вбрання.

  

Вітаємо випускників з успішним захистом дипломних проектів та бажаємо натхнення у реалізації нових творчих ідей!

31118050 763794010495138 4977071032465620992 o

До дня Землі

У Міжнародний день Землі студенти МФ КНУКіМ поєднали приємне і корисне

Детальніше..

Майстер-клас гітарного виконання

У Миколаївській філії КНУКіМ відбувся майстер-клас від Юрія Радзецького

Детальніше..

PANGRAM-2017

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Міжнародному студентському конкурсі з каліграфії і леттерингу

Детальніше..

Зустрічаємо майбутніх студентів!

З 19 по 21 квітня у Миколаївській філії КНУКіМ відбулися дні відкритих дверей

Детальніше..

"Золота струна"

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Золота струна-2018»

Детальніше..

DSC08780

Другий Гриль-Фест «Сhicken Капець»!

Студенти МФ КНУКіМ кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу організували другий Гриль-Фест під назвою «Сhicken Капець»!

Детальніше..

 facebook

Факультет мистецтв