Головна

dizain tvorche2

                                                                                                       Всі новини

 

  НОВИНИ

Під таким девізом відбулася творча зустріч «Радість творчості: лялькіночки-степнячки» з студентами та викладачами Миколаївської філії КНУКіМ, й представниками міської громади.

 

Професор, заслужений діяч мистецтв України, член Спілки дизайнерів України Черкесова Інна Григорівна разом з своїми колегами по творчому цеху художницями Інною Володимирівною Кушніренко та Ольгою Миколаївною Дробишевою презентували авторські мотанки – «лялькіночки».

 

Творчий захід відбувся у Миколаївській обласній універсальній бібліотеці імені О. Гмирьова за допомоги завідуючий відділом документів з питань культури і мистецтв Громової Неллі Шамілієвни.

 

З митцями та їх творами спілкувалися студенти кафедри дизайну (завідувач, доцент Одробінський Ю.В.) та кафедри Документознавства та інформаційних систем, заступник директора Миколаївської філії КНУКіМ Піхтар Олена Анатоліївна та декан факультету менеджменту і бізнесу Шуляк Світлана Олександрівна, відомий мистецтвознавець Петренко Ольга Миколаївна, програміст Худякова Ірина Марківна, знана письменниця, кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ступеня Марущак Віра Іванівна, депутат Обласної ради Бугаєнко Таміла Іванівна, журналістка Даниленко Тетяна Іванівна та інші шановні добродії.

Галина Миколаївна Сергієва, керівник жіночого клубу «Гальціона» зачарувала присутніх виконанням танку «Спін-флай».

 

Студентки Миколаївського державного вищого музичного училища Дар’я Самопалова та Юлія Короткова натхненно виконали дві п’єси для скрипки: «Поема» композитора Фібіха і п’єсу «Забуття» Пьяццолли.

Пережити відчуття радості від творчості потрібно кожній інтелектуальній та духовній людині, щоб гармонійно перетворювати простір навкруги себе.

Спробуйте й Ви!

 

Нещодавно в Прокуратурі Миколаївської області для студентів спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Книгознавство. Бібліотекознавство. Бібліографія» було проведено практичне заняття на тему «Місце та роль органів прокуратури в загальній системі державної влади України. Засоби про курського реагування на порушення законодавства».

В ході заняття між студентами та співробітниками Прокуратури відбулася жвава дискусія, студенти отримали ґрунтовні відповіді на свої запитання.

Дякуємо працівникам Прокуратури Миколаївської області за теплий прийом та цікаву зустріч!

На початку травня, студенти Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв взяли активну участь у традиційних загальноміських спортивних змаганнях - «Молодіжні весняні старти».

Цього року на головній площі міста зібралися представники 8 вищих навчальних закладів, які змагалися в різних видах програми змагань.

«Молодіжні весняні старти» відкрив начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Садовський.

Змагання розпочалися з комплексної естафети, яка включала кілька етапів: біг 500м та їзда на велосипеді 1000м.

До складу збірної команди Університету входили 4 хлопця: Яковлев Ілля, Соловей Віктор, Топольський Владислав і Богуславский Віктор.

За результатами комплексної естафети хлопці зайняли 3 місце, поступившись командам Вищого училища фізичної культури та Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

Такий же результат хлопці продемонстрували і в сумарному стрибку в довжину з місця. 

За підсумками загального заліку «Молодіжні весняні старти» нашій команді присвоєно 3-е загальнокомандне місце.

Вітаємо наших спортсменів! 

9 травня на центральній вулиці міста Миколаєва, студенти Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв влаштували концертну програму присвячену святкуванню Дня Перемоги.

 

 

 

 

Святкові номери були сповнені патріотизму, повагою і духом часів війни. 

 

 

 

 

  

 

Вшановуючи пам’ять жертв Другої світової війни, студенти університету дарували містянам символи примирення – червоні маки, які створили власноруч.   

  

   

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

Хочеться висловити слова подяки великим людям - ветеранам Великої війни, і побажати їм жити ще довгі роки і під мирним небом! 

9 травня 2015 року в Миколаєві в рамках святкування 70-річчя Дня Перемоги, під патронатом Миколаївської міської ради та Міської ради воїнів-інтернаціоналістів м. Миколаєва, відбувся Міський конкурс героїко-патріотичної пісні і танцю.

Миколаївську філію КНУКіМ на цьому заході гідно представив Народний ансамбль танцю "Миколаїв" (керівник О.А. Мерлянова).

У номінації "Малі форми" колектив став Лауреатом І ступеня! 

 

 

Щиро вітаємо переможців і викладачів, які доклали максимум зусиль в підготовці студентів до участі в заході.

Творчої Вам наснаги, нових перемог та звершень!

 «70 років Перемоги: Український вимір. Український вклад» під такою назвою відбувся круглий стіл в Миколаївській філії КНУКІМ.

 

Переосмислення подій Другої світової війни, руйнування історичних радянських міфів, чесний діалог навколо складних сторінок минулого – це те, до чого прагнуть сьогодні сучасні історики і науковці. 

 

 

До участі в засіданні круглого столу були запрошені науковці, викладачі Миколаївської філії КНУКіМ, НУК імені адмірала Макарова, ЧДУ імені Петра Могили, краєзнавці, представники громадськості та студенти, які мали можливість висловити свою думку з приводжу подій минулого, навести факти активної боротьби українців проти нацизму та внесок у велику перемогу.   

 

 

 

Модератором круглого столу виступила Хоржевська І. Е., журналіст, завідувач редакцією культурно-мистецьких програм Миколаївської обласної державної телерадіокомпанії. 

 

 

 

Як зазначила директор Миколаївської філії КНУКіМ, Заслужений працівник культури України, Федотова Н.В.: «Українці воювали в складі різних армій від першого дня до останнього. Ми повинні сьогодні синтезувати цю пам'ять, добитись цілісного бачення своєї національної історії. Наша спільна задача – зробити правильні висновки та прагнути до примирення».  

 

31118050 763794010495138 4977071032465620992 o

До дня Землі

У Міжнародний день Землі студенти МФ КНУКіМ поєднали приємне і корисне

Детальніше..

Майстер-клас гітарного виконання

У Миколаївській філії КНУКіМ відбувся майстер-клас від Юрія Радзецького

Детальніше..

PANGRAM-2017

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Міжнародному студентському конкурсі з каліграфії і леттерингу

Детальніше..

Зустрічаємо майбутніх студентів!

З 19 по 21 квітня у Миколаївській філії КНУКіМ відбулися дні відкритих дверей

Детальніше..

"Золота струна"

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Золота струна-2018»

Детальніше..

DSC08780

Другий Гриль-Фест «Сhicken Капець»!

Студенти МФ КНУКіМ кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу організували другий Гриль-Фест під назвою «Сhicken Капець»!

Детальніше..

 facebook

Факультет мистецтв