Головна

dizain tvorche2

                                                                                                       Всі новини

 

  НОВИНИ

Нещодавно, відбулося засідання круглого стілу на тему «Сучасний стан та перспективи розвитку сучасної економіки».

У заході взяли участь студенти 4 курсу груп МСКД-71, МСКД-171, ЕКО-120 разом з викладачами кафедри менеджменту та регіональним представником газети "Все о бухгалтерском учете" Анісім Людмилою Миколаївною.

Впродовж засідання обговорювалися питання щодо сучасної загальнодержавної економічної ситуації, перспектив розвитку та зміцнення економіки України, також розглядалися особливості державного та приватного економічних секторів.

Студенти мали можливість не тільки обмінятися своїми думками, але й ознайомитися з різними підходами та поглядами інших учасників круглого столу за заданною тематикою.

За старанність та цікаві наукові досліди і висновки студенти МФ КНУКіМ були нагороджені грамотами.

Вражаючою, захопливою і незабутньою видалась гостинна зустріч абітурієнтів у Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв.

У цей день шанованим гостям презентували спеціальності та напрями навчання, провели цікаві майстер-класи, познайомили з науково-педагогічним колективом філії та творчими, креативними студентами.

Майбутні студенти цікавились переліком спеціальностей, навчальними дисциплінами, що викладаються на кафедрах, дізнавались про місця проходження студентської практики та працевлаштування.

 Зустрічали абітурієнтів найкращі студенти-старшокурсники та представники студентського парламенту філії.

 

З великим ентузіазмом гості філії дізнавалися про переваги навчання саме в цьому закладі з точки зору самих студентів, адже молодь теж активно була залучена до представлення спеціальностей.

 

 

  

 

 

 

 

  

  

 

 

  

 

 

 

 

 

   

  

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Нагадаємо, що наступний День відкритих дверей в Університеті відбудеться 22 квітня.

 У Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв відбувся День відкритих дверей для абітурієнтів з дипломами «Молодшого спеціаліста» та «Кваліфікованого робітника». 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Днями, у Центральній міській бібліотеці імені М.Л.Кропивницького розпочала свою роботу 13-та виставка місцевих видавництв «Миколаївська книга – 2015», на якій були представлені 18 миколаївських видавництв. 

Студентів І-го курсу заочної форми навчання спеціальності «Книгознавство, бібліотекознавство, бібліографія» запросили на урочистий захід присвячений підсумкам творчого тижня.

Перед початком зустрічі відбулася захоплююча та змістовна екскурсія по бібліотеці, яку провела головний бібліотекар абонементу для дорослих Валентина Петрівна Фляк.

Книжкові новинки місцевих видавництв, презентації художніх, публіцистичних, наукових та історико-краєзнавчих видань справили незабутнє враження на молодих бібліотекарів.

Відкрила захід зав. відділу обслуговування Наталя Борисівна Морква.

Поетичний діалог «Dolce vita – мгновения радости» двох миколаївських лауреатів Ольги Сквірської та Олега Духовного, одразу зацікавив своїм контрастом поезії. Суворі життєві та по жіночому романтичні вірші, надихали та дуже зацікавлювали.

Та час невпинний, на превеликий жаль захід дійшов кінця.

Сподіваємось, що це не остання цікава зустріч з прекрасними миколаївськими поетами сучасності.

 Нещодавно в приміщенні Академічного Російського театру пройшов концерт студентських колективів Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв. Творча програма підвела підсумки навчального року та презентувала досвідченому Миколаївському глядачеві нові хореографічні постановки, інструментальні та вокальні номери. 

У літньому саду театру глядачі стали свідками дефіле моделей модного одягу та зачісок, виконаних студентами старших курсів. У ролі манекенниць також виступили студентки і МФ КНУКіМ. 

 

 

 

 

Завідувач кафедри дизайну, Юрій Одробінський, презентував проекти й макети, над якими цілий рік працювали студенти під керівництвом досвідчених викладачів. 

 

 У виконанні оркестру народної та популярної музики МФ КНУКіМ, колективу творчої молоді під керівництвом досвідченого диригента Вікторії Шеремет, яскраво, із запалом прозвучали відомі композиції, які не залишили байдужою шановну публіку. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Титулований ансамбль «Біс-квартет» під орудою талановитого викладача Миколи Морозинського подарував слухачам жартівливу, оригінальну  інструментальну композицію О.Циганкова «Тустеп», яка була  прийнята слухацькою аудиторією гарячими оплесками.

 

 

 

 

 

 Студент ІІІ  курсу  МФ КНУКіМ, домрист-віртуоз, лауреат Всеукраїнських та Міжнародного конкурсів Максим Зарецький, зачарував та підкорив слухачів теплими, подібними до людського голосу, звуками домри. У виконанні молодого музиканта прозвучав глибокий, філософський твір сучасного композитора В.Матряшина «Імпровізація і токата».

Навчальний рік добігає кінця. Почався період іспитів. І концерт «Життя в стилі КНУКіМ!» став одним із них.

А судячи з оплесків глядачів, можна сказати, що всі студенти склали цей іспит на "відмінно". 

31118050 763794010495138 4977071032465620992 o

До дня Землі

У Міжнародний день Землі студенти МФ КНУКіМ поєднали приємне і корисне

Детальніше..

Майстер-клас гітарного виконання

У Миколаївській філії КНУКіМ відбувся майстер-клас від Юрія Радзецького

Детальніше..

PANGRAM-2017

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Міжнародному студентському конкурсі з каліграфії і леттерингу

Детальніше..

Зустрічаємо майбутніх студентів!

З 19 по 21 квітня у Миколаївській філії КНУКіМ відбулися дні відкритих дверей

Детальніше..

"Золота струна"

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Золота струна-2018»

Детальніше..

DSC08780

Другий Гриль-Фест «Сhicken Капець»!

Студенти МФ КНУКіМ кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу організували другий Гриль-Фест під назвою «Сhicken Капець»!

Детальніше..

 facebook

Факультет мистецтв