Головна

dizain tvorche2

                                                                                                       Всі новини

 

  НОВИНИ

З 30 березня по 3 квітня кафедра культурно-дозвіллєвої діяльності провела Тиждень театру, в рамках якого з успіхом пройшла ціла низка заходів, присвячених цьому чудовому виду мистецтва.

 

Першим заходом Тиждня театру стала творча зустріч студентів університету з творчим колективом академичного роійського теату.

 

Художній керівник театру М.А. Кравченко розповів про творчу молодь, яка працює в театрі та творчі пошуки театру.

Актори показали одноактну виставу за пьесою А. Чехова «Світання» та невелику концертну програму, яка була високо оцінена студентами-глядачами.

 

 

31 квітня студенти 1 курсу презентували глядачам театралізовану феєрію «Весь світ – театр», (режисер к. пед. н., доцент калініна Л.А., хореограф Кошкодаева А.М.), а студенти 4 курсу показали інсценовані оповідання Аркадія Аверченка «Галочка» і «Фат» (режисер старший викладач Субботін О.Б.).

 

1 квітня студенти спеціальності «Хореографія» та студенти 3 курсу спеціальності культурно-дозвіллєвої діяльності показали театралізований захід «Театр-мікс», а увечорі студенти університету відвідали виставу, присвячену Дню сміху від театру «Уездній город N»  - «Проспись на тихих школьных этажах».

 

2 квітня студенти спеціальності КДД відвідали російській театр, де відбулась зустріч з завідуючою літературної частини, актрисою М.Васильєвою, яка провела інтеративний семінар з питань сучасної драматургії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Нещодавно, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Миколаївської обласної державної адміністрації гостинно відкрив двері  для студентів 4 курсу спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» та «Книгознавство, бібліотекознавство та бібліографія».

Протягом екскурсії вони спостерігали за роботою структурних підрозділів Департаменту. Особливо вразила гостинність працівників.

Шляхом наочного прикладу студенти розширили уявлення про основні завдання Департаменту:

- поширення інформації про основні аспекти соціально-економічного розвитку області,

- діяльність обласної державної адміністрації та її структурних підрозділів через засоби масової інформації та мережу Інтернет;

- здійснення заходів щодо розвитку інформаційної інфраструктури на території області;

– впровадження комунікацій між обласною державною адміністрацією та інститутами громадянського суспільства та інше.

По закінченню екскурсії студенти отримали можливість поспілкуватися з директором департаменту Скибою Світланою Іванівною. Бесіда була динамічною та жвавою. Чимало питань було поставлено. Світлана Іванівна зазначила, що сподівається у майбутньому, отримавши диплом студенти зможуть себе реалізувати в органах державної влади, оскільки багато випускників Миколаївської філії КНУКІМ вже працюють у владі, тим самим демонструють, що у них є фахова теоретична та практична підготовка.

Студенти поділилися враженнями від цікавої зустрічі.

Жирова Марія, студентка групи ДМ-81М:

"Відвідавши відділ Розвитку інформаційної та видавничої сфер, ми дізналися, що в телерадіопросторі області функціонує 44 телерадіоорганізації. Наразі в області здійснюють випуск 26 комунальних газет. Серед найбільш рейтингових комунальних мас-медіа області обласна газета «Рідне Прибужжя» та міська газета «Вечерний Николаев».

Козак Наталія, студентка групи ДМ-81М:

"В ході екскурсії ми зрозуміли наскільки важливий Департамент в житті кожного мешканця міста. Екскурсія виявилася цікавою, вона вмістила багато корисної інформації".

"Такі заходи дають можливість нам безпосередньо поспілкуватися з фахівціями, отримати поради і практичні знання, які прислужаться у навчанні і майбутній роботі", - зазначила студентка групи ДМ-181 М Іванова Катерина.

У Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв відбувся звітний концерт кафедри музичного мистецтва. 

 Концерт відкрив оркестр народної та популярної музики. Художній керівник і диригент Вікторія Шеремет.

 

   «Слухаю, милуюся і гадаю, що мабуть кращих від українських пісень немає в усьому світі великому» -  писала у своєму щоденнику українська письменниця Марко Вовчок. Справді, українська пісня є неперевершеним феноменом світової культури.

На сцені філії дебютував симпатичний юнак, студент І курсу, Антон Рухленко (клас Заслуженого діяча мистецтв України Олега Кедіса).

Грав дует гітаристів під орудою кандидата педагогічних наук Вікторії  Сологуб.

 

  У сиву давнину переніс слухачів ансамбль автентичного фольклору «Авеста» під орудою молодого викладача Ольги Лужинської.

  

Вразив глядачів молодіжний ансамбль "Sal-Unlimited", який нещодавно своєю творчістю завоював серця чарівних покутянок і львів’янок.   

 

Темперамент іспанської музики передав ансамбль Вікторії Шеремет.

  Грав лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів інструментальний ансамбль «Біс-квартет» під керівництвом Миколи Морозинського.

  

  

 

Творчий звіт кафедри завершив один з найтитулованіших колективів філії, області та Півдня України - студентський народний хор - лауреат багатьох хорових конкурсів, володар Гран-прі Всеукраїнського хорового конкурсу імені Порфирія  Демуцького.

Художнім керівником і диригентом колективу є Заслужений працівник культури України, лауреат всеукраїнської премії імені Володимира Гнатюка, професор Омелян Шпачинський; керівник оркестрової групи - Дмитро Кученьов, концертмейстер Ірина Юлдашева.

У фіналі концерту, слова подяки висловила директор Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв, Заслужений працівник культури України, доцент Наталя Вікторівна Федотова.

Учасники концерту щиро дякують за терпіння і можливість почути їх, побачити чим живе студентське братство. А колектив кафедри чекає молоду, талановиту молодь на вступних випробуваннях. 

31118050 763794010495138 4977071032465620992 o

До дня Землі

У Міжнародний день Землі студенти МФ КНУКіМ поєднали приємне і корисне

Детальніше..

Майстер-клас гітарного виконання

У Миколаївській філії КНУКіМ відбувся майстер-клас від Юрія Радзецького

Детальніше..

PANGRAM-2017

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Міжнародному студентському конкурсі з каліграфії і леттерингу

Детальніше..

Зустрічаємо майбутніх студентів!

З 19 по 21 квітня у Миколаївській філії КНУКіМ відбулися дні відкритих дверей

Детальніше..

"Золота струна"

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Золота струна-2018»

Детальніше..

DSC08780

Другий Гриль-Фест «Сhicken Капець»!

Студенти МФ КНУКіМ кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу організували другий Гриль-Фест під назвою «Сhicken Капець»!

Детальніше..

 facebook

Факультет мистецтв