Головна

dizain tvorche2

                                                                                                       Всі новини

 

  НОВИНИ

Поздоровляємо студента 3 курсу кафедри Музичного мистецтва Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв Зарецького Максима з яскравою перемогою на Всеукраїнському конкурсі мистецтв "Україна - моя любов" у номінації "Інструментальне мистецтво".

  Конкурс проходить під девізом "З любов'ю до України". В рамках заходу відбудеться ряд екскурсій історичними пам'ятками України, а заключний етап пройде в м. Києві за участі переможців попередніх відборів.

  

 

Бажаємо подальших успіхів в навчанні, творчого розвитку, натхнення!

Ми пишаємось нашими студентами! 

 
 
 

Вже не вперше кафедра дизайну демонструє талант своїх студентів та викладачів. Не винятком стала і студентська ознайомча практика.

Перший курс відвідував музеї, театри, виставки, працювали над ескізними рішеннями стендів, візиток, малих архітектурних форм різних куточків нашого міста. Другий курс виконував різні дизайнерські художньо-оформлювальні роботи в різних загальноосвітніх школах міста. 

Студенти третього курсу (під керівництвом доцента Сопільняка Миколи Миколайовича) Вершковська Ю., Кучер. А., Паскаль О., Книга Н., Волошаненко А. - виконали дизайнерські роботи в нашому університеті.

 

По-перше, студенти зробили реставрацію розпису в лабораторії готельно-ресторанної справи, яка була заклеєна шпалерами. І зараз, немов старовинна фреска, закрита раніше мурами, з’явилась на світ.

 

 Другою складною задачею стала робота над музеєм народного хору ім. Аркаса та декоративним оформленням холу «музичного» корпусу, центром якого став намальований український рушник. Також був зроблений розпис кафе ВП МФ КНУКіМ на вул. Декабристів 36 за мотивами А. Мухи. 

 

На захисті практики усі студенти, які працювали над цими проектами, отримали оцінку «відмінно». 

Днями, студенти І курсу кафедри Документознавства та інформаційних систем відвідали Миколаївську обласну бібліотеку для юнацтва, де проходила презентація Інтернет-проекту «Читання між боями» та зустріч з бійцем 3-го батальйону «Фенікс» 79-ї окремої аеромобільної бригади, директором підприємства громадянської організації інвалідів «Літопис» Іллєю Шполянським.

  

 

Майбутні бібліотекарі, документознавці подискутували про доцільність тези «Читай, формат не має значення», почули думки про місце книжки на війні.

Нещодавно, в рамках освітньо-професійної програми студенти кафедри культурно-дозвіллєвої діяльності Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв підбивали підсумки зимової ознайомчої практики, яка є важливою складовою навчального процесу з підготовки майбутніх спеціалістів.

 

 

 

Цьогорічна програма практики передбачала відвідування й ознайомлення із діяльністю організацій, закладів та установ, де потенційно може розпочинатися професійне становлення молоді. 

 

  

 

  

 

 

 

За словами першокурсників, правильний підбір баз практичної підготовки студентів є запорукою їх подальшого професійного зростання та формування як висококваліфікованих фахівців конкретної спеціальності.

2 березня 2015 року у Миколаївському філії Київського національного університету культури і мистецтв уперше пройшла Міжнародна конференція для студентів українських профільних вищих учбових закладів "Сучасні технології для комфортного майбутнього" і круглий стіл для професіоналів-будівельників, архітекторів, інженерів, дизайнерів, де наш університет виступив одним з організаторів.

Цей захід проводився у рамках масштабної програми по просуванню практичного використання екотехнологій в Україні.

 

На конференції виступали: інвестор і президент ТОВ "Проектно-инжиниринговой компанії "ECS-3.COM" Рафаель Петі і еколог, практик і адепт екологічного будівництва, керівник громадської організації "ХатаБобрів" та проекту "Екоцентр Юшки" Андрій Бобровицкий.

 

 

Основними темами були:

- Екобудівництво.

- Сучасні технології і інновації для комфортного майбутнього.

- Переваги будівництва з натуральних матеріалів.

- Альтернативні джерела енергії.

- Екопоселення.

- Екоадаптація квартир і офісів.

- Сучасний екодизайн.

- Використання простих екотехнологій в повсякденному житті.

 

Метою цієї конференції було акцентувати увагу молоді на проблемах екології у світі, обговорити можливі шляхи їх вирішення, познайомити з інвестиційними проектами.


Окрім того, заохотити студентську молодь до участі у Всеукраїнському конкурсі архітектурних проектів, сприяти екологічній освіті та вихованню активної громадянської позиції студентів.

Сподіваємося, що отримані на конференції знання зможуть допомогти студентам-дизайнерам реалізувати власні найсміливіші та креативніші ідеї.

31118050 763794010495138 4977071032465620992 o

До дня Землі

У Міжнародний день Землі студенти МФ КНУКіМ поєднали приємне і корисне

Детальніше..

Майстер-клас гітарного виконання

У Миколаївській філії КНУКіМ відбувся майстер-клас від Юрія Радзецького

Детальніше..

PANGRAM-2017

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Міжнародному студентському конкурсі з каліграфії і леттерингу

Детальніше..

Зустрічаємо майбутніх студентів!

З 19 по 21 квітня у Миколаївській філії КНУКіМ відбулися дні відкритих дверей

Детальніше..

"Золота струна"

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Золота струна-2018»

Детальніше..

DSC08780

Другий Гриль-Фест «Сhicken Капець»!

Студенти МФ КНУКіМ кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу організували другий Гриль-Фест під назвою «Сhicken Капець»!

Детальніше..

 facebook

Факультет мистецтв