Головна

dizain tvorche2

                                                                                                       Всі новини

 

  НОВИНИ

Днями, на базі Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв» розпочав роботу Форум бібліотекарів Півдня України «Бібліотека ХХІ ст.: освітній та практичний вектори».

 

Відкрили Форум: Федотова Н. В., директор ВП «МФ КНУКіМ» та Поддубна Л. О., в. о. начальника Управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації.

 

Родзинкою відкриття став студентський народний хор імені М. Аркаса під керівництвом професора Шпачинського О. А.

 

Привітали учасників Форуму: Роскіна Т. І., директор Науково-педагогічної бібліотеки м. Миколаєва; Жайворонок Т. А., директор Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. Лягіна; Бардашевська А. І., директор Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки; Тютюн Г. І., директор Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Бориса Лавреньова.

 

На засіданні з науковими доповідями виступили науковці, керівники бібліотек, фахівці бібліотечної галузі, викладачі бібліотечних відділень вузів та коледжів культури з Миколаївської, Херсонської, Одеської та Кіровоградської областей.

Друга частина Форуму пройшла на базі Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. Лягіна.

 

Учасники продовжили роботу засідання сесії. Фахівці бібліотеки провели екскурсію відділами, де презентували свої досягнення.

 

 

Прекрасним підбиттям підсумків роботи першого дня стало засідання «Світового кафе», де учасники Форуму бібліотекарів Півдня України мали змогу обговорити та знайти шляхи рішення поставлених задач.

 
 

 

СУБОТА

 

11.30 - 14.00

 

вул. Дачна 7а

 

ауд. 7, 8

ДИЗАЙН

 

СУБОТА

 

11.00 - 12.30

 

вул. Декабристів 17

 

ауд.51

МУЗИЧНЕ

МИСТЕЦТВО

 

СУБОТА

 

11.00 - 12.30

 

вул. Фалеєвська 24а

 

ауд.122

 

ХОРЕОГРАФІЯ

 

 

 

ШАНОВНИЙ АБІТУРІЄНТЕ!

 Хочеш стати студентом Київського національного університету культури і мистецтв, здобути якісну, престижну освіту,стати висококваліфікованим фахівцем ? Тоді дізнайся як!?

 Запрошуємо до нашого університету, щоб детально ознайомитися та дізнатися про умови вступу та навчання і здіснити правильний вибір свого майбутнього!

 

 

 Наша адреса:

      54017 м. Миколаїв, вул. Декабристів,17

 

 Графік роботи:

      Щодня – з 08:00 до 18:00 (без перерви)

 

 Консультуємо за телефонами:

      тел.: (0512) 47-00-69;  (0512) 47-11-40

      моб.: (063) 352-17-01

      факс: (0512) 47-11-40 

 

 Проїзд від залізничного вокзалу:

 автобус, маршрутка № 21, 8 (зупинка вул. Декабристів)

 Проїзд від автовокзалу:

 автобус, маршрутка № 52, 43, 88 (зупинка вул. Декабристів, кінотеатр "Піонер")  

 

Днями, в Миколаєві відбувся XVI юнацький конкурс читців Шевченківської поезії «Заповіт-2015», в якому взяли участь учні шкіл міста і області, студенти Вузів і представники організацій позашкільної освіти.

В репертуарі конкурсантів були представлені твори сучасних авторів, присвячених Кобзарю, вірші та уривки з прозових творів Т.Г.Шевченка.

Студент І курсу Миколаївської філії КНУКіМ групи КДД-14м Шевченко Дмитро показав високий художній рівень виконавської майстерності та сценічної культури, продекламувавши вірш "Утоплена". І декламація, і майстерність виконання, і неприхована щирість справді вразили і глядачів, і членів журі.   

Захід, присвячений 201 річниці світлої пам'яті геніального поета і пророка, який відроджував українську духовність, культуру, патріотизм і любов до своєї країни, був організований партією «Народній рух Україні» і фондом «Дітям України» за підтримки Миколаївської ОГА і глави міста Юрія Гранатурова. Базою проведення конкурсу традиційно став міський Будинок Вчителя. 

 За результатами конкурсу, члени жюрі відберуть серед маси виконавців 50-60 переможців, що досягли у виконанні особливих успіхів. 

 

ШАНОВНИЙ АБІТУРІЄНТЕ!

Приймальна комісія Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв оголошує про початок роботи Консультаційного центру для надання допомоги вступникам при поданні заяв в електронній формі або особисто.

Кваліфіковані асистенти швидко та якісно допоможуть Вам створити особистий електронний кабінет та подати заяви на вступ до ВНЗ в електронній формі.

Для електронної реєстрації заяви про вступ абітурієнтам необхідно мати документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) 2016 р. або 2017 р. з оцінками з конкурсних предметів, визначених правилами прийому до вищих навчальних закладів для вступу за обраною спеціальністю.

 

Запрошуємо абітурієнтів до Консультаційного центру з 29 червня 2017 року за адресою: вул. Декабристів, 17, м. Миколаїв. 

Години роботи: з 8.00 до 18.00.

 

Консультуємо за телефонами:

моб.: (063) 352-17-01

тел.: (0512) 47-00-69; (0512) 47-11-40

факс: (0512) 47-11-40

  

Чекаємо на вас!    

 

Свято 8 березня - несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є в нашому житті – кохання, надія, радість, щастя, пов’язане з жінкою.

Для найкрасивіших, найчарівніших жінок, які навчаються та працюють в Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв, чоловічий колектив влаштував яскравий концерт.

Зі словами найкращих, найщиріших побажань до всіх присутніх дівчат та жінок звернулися хлопці-студенти та чоловіки-викладачі.

Першими виступили чоловічий вокальний ансамбль (керівник А. Ладний) та інструментальний ансамбль під керівництвом Кученьова Д.В. з музичною композицією «Як танцюють козаки». 

 

 

Співочу естафету перехопив колектив вокального тріо кафедри музичного мистецтва (класс Васильєвої Г.Г.) с запальною піснею «Через сад-виноград». 

Справжня "Сповідь" пролунала у виконанні інструментального дуету.

 Прозвучало музичне привітання від заслуженого діяча мистецтв України, викладача кафедри музичного мистецтва МФ КНУКіМ Олега Кедіса.

Порадували глядачок і студенти кафедри хореографії - виконали декілька сучасних танцювальних номерів. 

 

Запальною феєричною кульмінацією концерту став виступ студентського інструментального ансамблю під керівництвом Морозинського М.А. 

 

Далі були - безліч позитивних емоцій, безкрайній океан привітань та величезний смачний торт!

31118050 763794010495138 4977071032465620992 o

До дня Землі

У Міжнародний день Землі студенти МФ КНУКіМ поєднали приємне і корисне

Детальніше..

Майстер-клас гітарного виконання

У Миколаївській філії КНУКіМ відбувся майстер-клас від Юрія Радзецького

Детальніше..

PANGRAM-2017

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Міжнародному студентському конкурсі з каліграфії і леттерингу

Детальніше..

Зустрічаємо майбутніх студентів!

З 19 по 21 квітня у Миколаївській філії КНУКіМ відбулися дні відкритих дверей

Детальніше..

"Золота струна"

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Золота струна-2018»

Детальніше..

DSC08780

Другий Гриль-Фест «Сhicken Капець»!

Студенти МФ КНУКіМ кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу організували другий Гриль-Фест під назвою «Сhicken Капець»!

Детальніше..

 facebook

Факультет мистецтв