2016 рік для Миколаївщини став знаковим, адже цього року ми вшановуємо пам’ять багатьох письменників-ювілярів, серед яких і український фантаст, філософ, активний громадський діяч Олесь Бердник.

Студенти першого курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» разом із Бондар Людмилою Олександрівною, кандидатом філолоічних наук, старшим викладачем кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв приєднались до читацької конференції «Поза часом і простором» (до 90-річчя від дня народження письменника), яка відбулася 30 листопада 2016 р. у стінах Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва. 

Першокурсники МФ КНУКіМ підготували відео-презентацію повісті-монологу Олеся Бердника «Мати», яка стала ілюстративним доповненням до виступу Л. О. Бондар «Талант народжений зірками: шлях Олеся Бердника у літературу».

У доповіді було зосереджено увагу на витоках таланту письменника, який проявився вже у дитячому віці, зокрема, коли Сашкові виповнилося 12 років. Також у виступі було зроблено акцент на винятковому значенні родини майбутнього письменника у його творчому становленні. Батьки та сестра плекали та підтримувала потяг хлопчика до знань і творчої самореалізації, а у дорослому житті вони стали міцною опорою для нього під час нелегких випробувань, що випали на долю письменника. 

 

Факультет мистецтв