29 листопада 2016 року викладачі та студенти факультету менеджменту і бізнесу Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у роботі семінару-практикуму «Сучасна бібліотека в процесі європейської інтеграції», що проходив в Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова.

Українська держава одним із пріоритетів свого розвитку визначила інтеграцію в європейське співтовариство.

 

Сучасні бібліотеки не можуть залишатись осторонь процесів, що відбуваються у суспільстві, адже мають значний потенціал для того, щоб сприяти інтеграційним процесам, надаючи інформаційну підтримку, популяризуючи кращі європейські зразки літератури, історичні, політичні та економічні досягнення, виховуючи почуття патріотизму та самодостатності у підростаючого покоління та молоді. 

 

В семінарі в режимі онлайн-спілкування також прийняли участь Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва, Центральна бібліотека ім. М.Л.Кропивницького ЦБС для дорослих м. Миколаєва та координатор проекту Української бібліотечної асоціації «Все про Європу в бібліотеках» Олена Башун (м. Київ).

 

Декан факультету менеджменту і бізнесу Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв Світлана Шуляк у своїй доповіді окреслила основні напрями розвитку та зміцнення стратегічного партнерства Миколаївської філії КНУКіМ з європейськими університетами, та презентувала концептуальну модель модернізації процесу підготовки сучасних фахівців інформаційної справи, орієнтовану на європейські стандарти, яку впроваджує університет.

 

 

Дякуємо Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова за професійну організацію ефективного комунікативного середовища для всіх учасників семінару.

 

Факультет мистецтв