7 жовтня студенти першокурсники кафедри дизайну були на відкритті авторської виставки «Від серця до сердця» із Заслуженим художником України Леонидом Заборовським (м. Чернигів) в Миколаївському обласному палаці культури і мистецтв.

 

Леонід Заборовський є учасником всеукраїнських та міжнародних виставок, творчих груп і пленерів, митець є членом Спілки художників України. Його твори знаходяться в Чернігівському і Севастопольському художніх музеях, у будинку-музеї ім. М.К.Реріха, м.Одеса, у приватних зібраннях України та за її межами. У 2009 р. нагороджений Золотим Знаком Фонду «Культурное достояние», м. Санкт-Петербург.

З 2010 року – Заслужений художник України.Роботи Заборовського представлені в проекті «Альтернатива. Україна – реальність та майбутнє», який був успішно відкритий в м.Берліні, м. Брюггі (Королівство Бельгія), Люксембурзі та в лютому 2015 року в Брюсселі. 

 

Експозиція складалася із 80 творчих робіт. Художник представив олійну живопис з пейзажу та частково натюрморту.

Після завершення відкриття студенти активно спілкувалися із майстром, задавали питання стосовно майстерності та творчості художника.

  

І на завершення задоволені експозицією майбутні художники-дизайнери написали відгуки.

 

Факультет мистецтв