Днями, Огієнко Микола Миколайович - кандидат технічних наук, доцент кафедри менеджменту, познайомив студентів Миколаївської філії КНУКіМ, з нашим земляком, ветераном ВВВ, дуже цікавою та видатною постаттю міста Миколаєва та області -   Захарченко Олексієм Гавриловичем.

 

Він розповів студентам про свій нелегкий, сповнений щоденною боротьбою шлях за краще майбутнє нашої землі. Про те як, за часів Радянського Союзу виганяли з партії, як важко йому було бути «першопрохідцем» в нашій області.

 

 

Але було і багато гарних моментів, започаткування аграрного університету, засадження лісу та лісопосадок, прокладання дороги  з  Миколаєва до Нової Одеси та купу інших важливих справ зробив для майбутнього Олексій Гаврилович.

 

Студенти групи ГРС 16М поділилися власними враженнями від зустрічі:

"..Як і у всіх в житті були злети та падіння, під час розмови  виступали сльози не тільки у Олексія Гавриловича,  але й  у нас теж.  

Пройшло вже багато років, а його невгамовний темперамент, щирість, палке серце, твердий  характер та запал в очах не зникли. А підтвердженням  праці всього життя ми побачили на його грудях - це більше 10 медалей та відзнак від держави, серед них Ордер Леніна, медалі за віддану працю та багато інших.  

Олексій Захарченко  презентував  нам свою книгу, книгу про своє життя - «Йти по землі людиною…». І тепер кожен студент має нагоду погортати сторінки цієї книги у  нашій бібліотеці.  

Спілкуючись з такою мудрою людиною, хочеться починати працювати над собою, на благо інших та країни загалом.

Ми маємо ним пишатись та брати приклад, а саме не опускати руки перед невдачами, цій людині ми вдячні за неоціненний вклад у розвиток нашого міста та області, він наша гордість. Не вистачить слів аби виразити своє захоплення та вдячність, хотілось би, щоб таких людей, як він, оберігав Господь, і над їхніми головами завжди світило ясне сонечко та був мир у світі!».

 

Факультет мистецтв