У рамках тижня української мови та писемності Миколаївська філія Київського Національного університету культури і мистецтва проводить багато заходів.

Одним із заходів є зустріч із успішними та відомими людьми міста Миколаєва. До нас завітала дуже поважлива творча особистість, член Національної спілки письменників України, українська письменниця, нагороджена Орденом княгині Ольги – Віра Іванівна Марущак.

 

Віра Іванівна розповіла про свій шлях до мистецтва від дитинства до сьогодення. Працювала у видавництві газети «Ленінське плем’я», двадцять сім років вела передачу на миколаївському радіо.

На сьогоднішній день видатна поетеса працює у Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва та викладає основи журналістики у Першій українській гімназії імені Миколи Аркаса.

Письменницький фонд налічує 10 книжок, одними із них є: «Вікнами до сонця», «Гомін білого інею», «Зайченя» та інші, а також Віра Іванівна Марущак розробила підручники для школярів та вищих навчальних закладів для вивчення основ журналістики.

 

Неочікуваним приємним сюрпризом заходу стали оповідання представлені особисто письменницею. Віра Іванівна прочитала деякі із своїх оповідань: «Різдвяна казка», «Своя планета». Грім оплесків стояв над аудиторією після закінчення кожного оповідання.

 

 

У студентів залишилися дуже яскраві враження і саме ці враження надихають наших студентів самостійно творити та вносити свій вклад у розвиток культури.     

Факультет мистецтв