6 жовтня 2016 р. у рамках освітніх заходів факультету менеджменту і бізнесу МФ КНУКіМ та за ініціативою кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, одночасно відбулися на двох майданчиках творчі зустрічі майстрів та знавців художнього слова з Миколаєва зі своїми потенційними читачами-студентами.

 

Так, студенти  3 курсу зустрічалися з письменницею, дипломантом конкурсу «Коронація слова» Лілією Бондаренко.

 

 

Сучасна авторка – філолог за фахом, за покликанням – педагог, а ще –творча особистість, яка шукає свій шлях у письменстві. Це був справжній діалог на сторінках: невимушене спілкування, сприяло пізнанню творчого світу Л. Бондаренко, її становленню як авторки, ми долучилися до обговорення актуальних питань щодо публікації та розповсюдження сучасної української книги. 

 

 

Під час дружнього спілкування, урізноманітненого доречними жартами, поділилися враженнями про сучасну літературу. Всі були в захваті наскільки влучно авторка зображує у своїх творах звичайні, буденні ситуації, що трапляються у житті кожного. Актуальні сюжети і образи викликають інтерес до читання, то ж з нетерпінням чекаємо нових оповідань та романів Лілії Бондаренко. 

Студенти 3 курсу факультету менеджменту і бізнесу

 

Факультет мистецтв