В рамках Всеукраїнського освітньо-мистецького проекту «Музичний форум», 15, 16 та 17 лютого Миколаївська філія КНУКіМ зустрічала гостей.

Всеукраїнський освітньо-мистецький проект «МУЗИЧНИЙ ФОРУМ» урочисто відкрився 15 лютого. 

 

Керівник проекту заслужений працівник культури України, доцент, директор ВП «МФ КНУКіМ» Федотова Н.В. зазначила, що «…мистецька мета «Музичного форуму» - створити комунікативну платформу для українських музикантів професіоналів і аматорів, викладачів і студентів, вчителів музики та їх учнів, керівників та учасників музичних колективів, виконавців, композиторів, музикознавців та всіх, хто захоплюється великим мистецтвом музики».

ВП «Миколаївська філія» є вищим освітнім, культурологічним та мистецьким центром Півдня України, тому освітня мета проекту - сприяння підвищення рівня знань про музичне мистецтво у людей будь якого віку, соціального статусу та віросповідання, залучення аудиторії до участі в майстер-класах, творчих зустрічах, концертних заходах та до створення власних музичних шедеврів. 

Протягом трьох днів з 15 по 17 лютого 2017 р. у ВП «МФ КНУКіМ» майстер-класи проводили видатні музиканти сучасності, зокрема: Жадько Вікторія Анатоліївна - заслужена артистка України, лауреат міжнародних та національних конкурсів, диригент, професор факультету музичного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв;

Созанський Олег Олегович – заслужений артист України, лауреат премії ім.С.Людкевича, викладач бандури, заступник директора Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату ім.С.Крушельницької з методичної роботи та міжнародних перспектив;

Зубицький Станіслав Володимирович - італійський флейтист українського походження, лауреат понад десятка перших премій на музичних міжнародних конкурсах.

Майстер-клас з «Основ виконавської техніки» Флейта

Крім активних учасників майстер-класів, студентів ВП «МФ КНУКіМ» та Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського, участь у майстер-класах приймали викладачі різних мистецьких навчальних закладів від дитячих музичних шкіл до училищ, коледжів, університетів; керівники оркестрових колективів як аматорських, так і професійних. 

 

Савенко Сергій, Кіндзерський Гліб студенти кафедри музичного мистецтва ВП «МФ КНУКіМ».

Клас викладача Гриненко С.М. Провідні концертмейстери: Боровицька О.М., Клюєва С.В.

 

Сіднєва Юлія (студентка IV курсу кафедри музичного мистецтва ВП «МФ КНУКіМ»). Клас викладача Добровольської М.В.

 Всеукраїнський освітньо-мистецький проект «МУЗИЧНИЙ ФОРУМ»  дійсно той формат спілкування та обміну досвідом музикантів, який охопив понад 300 представників з різних регіонів України від заходу до півдня (Львівської, Київської, Полтавської, Дніпровської, Кіровоградської, Одеської, Херсонської та Миколаївської областей). 

 

 

 

 

Проект реалізується у форматі щомісячних зустрічей з провідними діячами музичного мистецтва України та відомими зарубіжними музикантами.

Ласкаво просимо!   

 

Відео про захід можна подивитися ТУТ

 

Факультет мистецтв