5 грудня у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О.Гмирьова відзначили Всесвітній день волонтера.

Цього дня до «гмирьовки» на зустріч, що пройшла під гаслом «Добро і милосердя єднають серця», завітали школярі, студенти, читачі бібліотеки, небайдужі миколаївці. 

Своїми досягненнями у напрямку благодійності та волонтерської діяльності поділилися координатори та учасники осередків волонтерського руху Миколаївських «вишів». Короодинатори волотерського руху Миколаївської філії КНУКіМ Пінчук А. С. та Обозна А.О. розповіли про напрямки діяльності волонтерського руху у ВУЗі.

Зоокрема, про благодійні ярмарки щодо допомоги Гайдай Єві та Дмитрику Лі. Поділилия радістю що ці діти вже вдома, але продовжують лікування. Загострили увагу на питанні донорства, та зауважили, що філія активно допомогає  хворим, які потребують донорскої крові. 

Цікавим виявилося спілкування з досвідченими волонтерами Євгеном Воробйовим, Мілою Юрченко, Самірою Мороз, Ларисою Снігур, Іриною Маслюк, Людмилою Семенюк, Денисом Барашківським, які присвятили себе важливій місії – допомагати тим, хто цього потребує. Вони розповіли про труднощі, що доводиться долати майже щодня, і про щиру вдячність своїх підопічних, що надихає їх на нові добрі справи.

Волонтери звернулися до присутніх з проханням боротися з байдужістю, бути уважними до своїх рідних, знайомих, дотримуватись активної життєвої та громадянської позиції.

 

Факультет мистецтв