Студенти кафедри Документознавства та інформаційних систем стали учасниками заходу з нагоди святкування 135-річчя з дня заснування Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова.

Під час заходу студентам презентували  коротку історію бібліотеки, знаменні події та досягнення бібліотеки.

 

 

 

Особливо вразили учасників заходу  колекції  цінних зібрань рідкісних та унікальних книг.

 

«Дуже цікаво і водночас захоплююче побачити на власні очі такі унікальні книги і газети, які збереглися до нашого часу. Ми мали можливість гортати сторінки новин минулих століть, а також доторкнутись до історії, культурної спадщини нашого міста» (Катерина Білоножко, студентка гр. КББ-24 М).

 

"Діяльність колективу Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Гмирьова націлена на те, щоб Бібліотека відповідала вимогам XXI століття, була провідним інформаційним і культурно-просвітницьким закладом Миколаївщини. 

Дякуємо Вам, шановні бібліотекарі, за гарний та цікавий захід, ми завжди з великою радістю та задоволенням беремо активну участь у проектах, культурно-мистецьких акціях, що проходять у Вашій бібліотеці.

Вітаємо Вас з ювілеєм бібліотеки, від усього серця зичимо всім міцного здоров'я, особистого щастя, творчого натхнення, добра, миру та благополуччя, відчуття справжнього задоволення від своєї роботи!"

З глибокою повагою, студенти групи КББ-24М Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв.

 

Факультет мистецтв