Викладачі та студенти факультету менеджменту і бізнесу Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв» взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції з проблем розвитку сучасного туризму, що об’єднала в режимі телемосту вищі навчальні заклади України та Польщі, а саме - Миколаївську філію Київського національного університету культури і мистецтв, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Полтавський національний технічній університет імені Юрія Кондратюка та Державну вищу професійну школу імені Якуба з Парадижу в Гожові Великопольському (Республіка Польща).

 

 

Тематика виступів відобразила сталий інтерес до сучасних проблем туризму. Ключовою стала доповідь в.о. начальника управління молоді та туризму Миколаївської ОДА Руслана Володимировича Волчецького про туристичні інформаційні ресурси Миколаївщини, під час якої було представлено унікальні проекти: «Мандруй Миколаївщиною» (http://discovermykolaiv.com.ua/), «Приховані скарби Миколаївщини» (http://travelinmykolaiv.com.ua/), «Мапа інвестиційної привабливості регіону» (http://investinmykolaiv.com.ua/), створені за допомогою сучасних інтернет-інструментів та завдяки роботі Спілки Картографів Google.

«Такі проекти не тільки популяризують регіональні туристичні ресурси, а є обличчям України на світовому рівні», - доречно зазначила доктор економічних наук, доцент, завідувач кафедри туризму та адміністрування Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Черниш Ірина Володимирівна. 

Наші польські колеги також висловили свою думку щодо унікальності та креативності представлених проектів, запропонувавши перспективу створення спільних проектів, в форматі реалізації угод соціального та наукового партнерства.

Учасники конференції прийняли рішення в подальшому продовжити проведення спільних он-лайн конференцій та інших наукових заходів. Приємною несподіванкою для нас стала пропозиція міжуніверситетського обміну студентами Миколаєва, Івано-Франківська, Gorzów Wielkopolski (Республіка Польща). 

 

Висловлюємо подяку Прикарпатському національному університету імені Василя Стефаника та особисто декану факультету туризму, доктору історичних наук, професору Володимиру Степановичу Великочому та завідувачу кафедри організації туризму та управління соціокультурною діяльністю, кандидату наук з державного управління, доценту Василю Васильовичу Шикеринцю за професійну організацію комфортного комунікативного середовища для всіх учасників конференції. 

Бажаємо натхнення й подальших успіхів у науковій діяльності!

 

Факультет мистецтв