22 вересня на території Парку Перемоги наш улюблений університет проводив захід, присвячений Всесвітньому дню туризму.

На  святі були присутні студенти 1-3 курсів спеціальності «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа». Для студентів перших курсів, свято стало своєрідним посвяченням «до лав туристів». 

 

Захід був насиченим та без перебільшення запам’ятовуючим, не кожного дня у молоді є можливість разом з одногрупниками співати пісні, які перед цим відгадували в конкурсі «Вгадай мелодію», зображати Ейфелеву вежу, статую Великого Сфінкса або ж Статую Свободи.

Не менш захоплюючим були танці народів світу, на підготовку до яких було лише дві хвилини, але не зважаючи на такий короткий проміжок часу, танці у кожної з команд вийшли неймовірні  (багатьом найбільш запам’ятався Грузинський народний танець у виконанні першого курсу).

 

 

 

 

Окрім більш рухливих конкурсів, були також ті, в яких потрібно було проявити знання прапорів  та визначних місць світу.

Після завершення конкурсу та вікторин, в яких до речі перемогла дружба, студентів пригощали цукерками та смачним тортом, і найголовнішою та довгоочікуваною стравою була рибна юшка, яку зварили на багатті. 

 
 

 

 

В цілому можна сказати, що день був наповнений яскравими емоціями та моментами.

Хотілося б висловити величезну подяку організаторам свята та побажати їм творчого натхнення для подальших  розробок подібних заходів!

 

Факультет мистецтв