Вітаємо переможців!

- Перше місце в номінації "Стиляги" на конкурсі "Снігова королева".

Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв.

Майстер Статишина Надія, модель Дячькова Анастасія.

 

7.12.2016р. в Києві відбувся фінал одного з наймасштабнішого в історії України фестивалю перукарського мистецтва серед навчальних закладів «СНІГОВА КОРОЛЕВА – 2016».

Кращі конкурсні зачіски з усіх регіонів країни вийшли у фінал шоу-показу. Серед сотень претендентів компетентне журі обрало найкращі роботи. 

Перше місце в номінації «Стиляги» отримала студентка Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв Статишина Надія, модель Дьячкова Анастасія. Переможниця була нагороджена цінним подарунком, дипломом та грошовим сертифікатом на навчання від студії ЕСТЕЛЬ.

Створивши ексклюзивний неперевершений креативний сучасний авторський образ, в якому гармонійно було поєднано всі складові: зачіска, сукня, макіяж, манікюр, аксесуари, типаж моделі. Старший викладач кафедри дизайну МФ КНУКіМ технолог перукарської справи Ярош Ольга Василівна проводила індивідуальні заняття-тренінги зі студенткою та допомагала у створенні образу конкурсної моделі. Також успіху сприяла плідна співпраця та професійна допомога технолога ЕСТЕЛЬ Бубирь Тетяни. 

Участь у подібних конкурсах дає можливість отримати безцінний досвід, проявити свою кроеативність та талант, новий заряд ентузіазму і натхнення на нові творчі перемоги.

 


  

     

 

 

 

Факультет мистецтв