Вчора пройшов майстер–класс для студентів І курсу  спеціальності "Готельно – ресторанна справа" з приготування штруделів.

 

З історією та рецептурою приготування молодь ознайомили студент КНУКіМ Слюсаренко Дмитро та кухар-концептуаліст ресторану «Львівські пляцки» Андрій Костенко.

 

Штрудель, давно і надійно увійшов до списку десертів, які офіційно вважаються світовими кулінарними шедеврами. І в кнукімівців була можливість навчитись готувати цей шедевр у кращих майстрів, бо кафе-пекарня "Львівські пляцки", одне з найколоритніших закладів  в місті.

 

 

Студенти с захопленнім поділилися власними враженіми від МК: 

"Хлопці  запропонували  нам навчиться створювати  справжні  кондитерські  дива.  Після історичних  цікавинок , приступили до безпосереднього приготування: розкачали  готове  тісто, розтягнули «коржі» на спеціальній  тканині, загорнули в нього яблучну начинку і сформували  штрудель. Кожна  гарна , майбутня господиня, мала нагоду попрацювати з особливим тістом та приготувати штрудель, під уважним наглядом Дмитра та Андрія. Майстер -   клас пройшов в приємній, легкій атмосфері. Кожен  хто прийшов на майстер-клас, став щасливим  володарем  фантастичного штруделя за старинним львівським  рецептом. 

 

Початківець кулінар навчився: розкатувати витяжне  тісто,  загортати начинку, випікати фірмовий штрудель з начинкою з яблук, родзинок і кориці". (Маркелова Маша, студентка І курсу, група ГРС-16М).

 

"..Кухарі з ресторану «Львівські пляцки» виявилися дуже веселими, добрими і талановитими. Але найбільше нас здивувало, що хлопці так смачно готують. Вони нам надали можливість не тільки спробувати на смак штруделя, але і самим взяти участь в їх приготуванні. У залі була присутня приємна атмосфера, адже кухарі не тільки демонстрували свої таланти в кулінарії, але і заряджали нас позитивними емоціями.

Ми сподіваємося, що згодом зможемо теж проводити майстер-класи майбутнім першокурсникам, і хочемо дарувати їм такі ж яскраві емоції. Ми дуже вдячні нашому куратору Анні Сергіївні за організацію. Дуже чекаємо наступної зустрічі в тій же приємній компанії!" (Невесела Настя та Целінко Яна, студентки групи ГРС 16М). 

 

Ситі та задоволені дегустацією смаколиками, студенти щиро дякували старшокурсникам за таку пізнавальну , смачну та теплу зустріч.

Відео з майстер-класу можно побачити ТУТ 

Факультет мистецтв