14.09.2016 на базі факультету менеджменту і бізнесу МФ КНУКіМ відбувся науково-методичний семінар для професорсько-викладацького складу на тему «Педагогічна майстерність викладача вищої школи».

Ініціатором цього заходу стали викладачі кафедри культруно-дозвіллєвої діяльності.

  

Для слухачів семінару було запропоновано цікаву інтерактивну форму – майстер-клас з елементами тренінгу, яку з успіхом реалізував модератор заходу доктор педагогічних наук, доцент В.Л.Мозговий.

Слухачам було репрезентовано теоретичні і методичні підходи щодо реалізації викладачами режисури педагогічної дії у контексті організації сучасного освітнього процесу у вищому навчальному закладі. Високий темпоритм педагогічної взаємодії модератора та слухачів семінару забезпечив заходу емоційну насиченість та конструктивність у налагодженні субєк-субєктної взаємодії.

За результатами проведення заходу активом семінару було прийнято рішення про продовження роботи у напрямі розвитку педагогічної майстерності викладача вищої школи  та поширення передового педагогічного досвіду серед професорсько-викладацького складу факультету.  

 

Факультет мистецтв