Стартував другий етап ознайомчої практики студентів 1 курсу денної та заочної форми навчання спеціальності «Інформаційні, бібліотечна та архівна справа». 

 

 

Майбутні працівники інформаційної сфери відвідали Миколаївську науково-педагогічну бібліотеку. Заступник директора Костянтин Миколайович Картузов познайомив з історією бібліотеки, сучасним етапом її розвитку, з використанням сучасних інформаційних технологій, з власними електронними ресурсами бібліотеки, зокрема інтернет-газетою «Миколаїв Літературний», яку відвідують користувачі з більш ніж 90 країн світу. Всі студенти стали користувачами бібліотеки та отримали читацькі квитки. 

 

Також студенти 1 курсу Миколаївської філії КНУКіМ відвідали Миколаївську обласну бібліотеку для юнацтва. Першокурсники особисто поспілкувалися з директором МОБЮ Наталією Вікторівною Ткаченко та отримали масу корисної і цікавої інформації, познайомилися з усіма відділами бібліотеки, сучасними проектами та акціями, які вона проводить.

 

Завідуюча науково-методичним відділом бібліотеки Ія Отверченко презентувала QR-код бібліотеки,  акцентуючи на популярності такого способу кодування інформації і зручності його використання у повсякденному житті.

Віртуальна екскурсія сайтом бібліотеки дуже зацікавила студентів. Студенти звернули увагу на велику кількість якісної та актуальної інформації, виставленої на сайті, котра стане в нагоді у навчанні. 

Користуватися віртуальною бібліографічною довідкою навчала Світлана Рагімова, завідуюча відділом комплектування фондів, каталогізації документів та бібліографії. Також вона продемонструвала курс відео уроків зі складання бібліографічного опису різних видів документів.

Студентів запросили стати учасниками гуртка ерудитів, що діє при бібліотеці, та відвідати майстер-клас по створенню коміксів, а також розповіли про сторінки бібліотеки у соціальних мережах Facebook і ВКонтакте.

І на останок студенти стали учасниками онлайн-турніру “Складаємо з пазлів Миколаївську область”, що сприяло поглибленню знань про рідний край напередодні святкування 80-річчя утворення області.

Знайомство з історією краю першокурсники продовжили у Миколаївському обласному краєзнавчому музеї.  Ознайомилися з його історією та були в захваті від екскурсії. Зараз у музеї функціонують п’ять відділів.

 

 

 

Співробітники науково-експозиційного відділу займаються вивченням природних особливостей, екологічної ситуації нашого краю та його історії з найдавніших часів до сьогодення. Науковці музею проводять збір нових музейних предметів, здійснюють атрибуцію експонатів, беруть участь у науковому житті області та країни.

Студенти отримали незабутні враження. 

Факультет мистецтв