Посвята у студенти – день надії,

Це свято знань і віри у життя.

І недаремно нині юнь радіє,

Бо саме їй належить майбуття!

 

Щороку Миколаївська філія КНУКіМ поповнюється новими студентами – першокурсниками. Їх усіх, таких зовсім різних, об’єднує одне слово – студент. Втім, кожен першокурсник знає, що справжнім студентом він стане, пройшовши традиційний «обряд» під назвою «Посвята в студенти». Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, саме з нього починається дуже важливий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

У світлій затишній актовій залі університету відбулося урочисте посвячення у першокурсники студентів спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Книгознавство, бібліотекознавство та бібліографія».

Вступним словом посвяту відкрила директор Миколаївської філії КНУКіМ Федотова Наталя Вікторівна.

В своєму виступі вона тепло привітала усіх першокурсників із знаменним у їх житті днем, а також побажала студентам та викладачам закладу невичерпної енергії, натхненного навчання та наполегливої праці задля високих досягнень.

Старшокурсники розповіли про цікаве студентське життя, провели символічну атестацію і урочисто посвятили в студенти. На святі себе проявили деякі новообрані таланти – як у проведенні самого свята, так і в художній самодіяльності.

 

Таке дійство першокурсники запам’ятають на все життя, подію, що втілює атмосферу відчайдушної юності, студентського життя і гумору, і звичайно ж, самовідданої дружби на віки, адже ми всі з нетерпінням чекали на цей важливий день і радо прийняли всіх, хто завітав на свято!

Тож тепер студенти стали рівними серед рівних у стінах МФ КНУКіМ, повноправними членами дружньої студентської родини.

 

Факультет мистецтв