Cтуденти 1 курсу денної та заочної форми навчання спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» відвідали книжковий супермаркет «Буквиця».

Супермаркет має відмінний асортимент найрізноманітнішої літератури: сучасна проза, фантастика, містика, детектив, класика, жіночі романи, езотерика, психологія, філософія, навчальна література, дитяча література і багато іншого. Проходячи повз стелажів, немов поринаєш у світ дивовижних пригод і захоплюючих сюжетів, які з легкістю можуть запаморочити голову читачеві.

Примітно, що в магазині Буквиця є дитячий куточок. Це яскраве і барвисте містечко, де діти можуть провести час, граючи, або гортаючи цікаву книгу, поки батьки блукають навколо стелажів в пошуках нової книги. Широкий вибір літератури і постійне поповнення книжкового асортименту задовольнить найвибагливішого книгомана.

 

Також КНУКіМівці відвідали Миколаївський обласний художній музей імені В.В. Верещагіна. В музеї міститься більше 12 тисяч експонатів культурної спадщини. 

Перший зал музею присвячений іконописам. Всі роботи виконані на дерев’яній основі по канонам. Екскурсовод також розповіла й про техніку нанесення фарб на дерево.

Далі студенти спостерігали жанр мистецтва парсуни, парадні портрети видатних осіб таких як Богдан Хмельницький, Наталі Розумовська, різноманітні мармурові скульптури, багаточисленні картини товариств та об’єднань. Але найбільш вражаючими були роботи В.В. Верещагіна.

Щиро дякуємо за цікаву екскурсію, яка супроводжувалася безліччю захоплюючих фактів. Студенти отримали масу позитивних вражень й збагатилися духовно.

 

Першокурсники відвідали редакцію газети "Николаевские новости" мали змогу поспілкуватись з головним редактором Білоножко Анатолієм Яковичем.

Анатолій Якович закінчив факультет журналістики Львівського університету і є головою асоціації журналістів. Сама газета випустила сьогодні свій 3194-ий номер, а перший номер вийшов у 1995 році.

Газета "Николаевские новости" висвітлює суспільно-політичні новини, питання кримінального життя міста, але найголовніший сегмент газети - спорт. Тому в редакції є численні нагороди за перемоги в творчих та спортивних змаганнях. Більш детально були висвітлені питання продажу, написання газет та подальшої можливості співпраці зі студентами, студенти мали змогу побачити робочі місця співробітників і познайомилися з ними. 

Дякуємо всій редакції газети «Николаевские новости» за запрошення в гості, ми вдячні за теплий прийом і обіцяємо більше читати газети.

 

Запросила студентів і Центральна міська бібліотека ім. М. Л. Кропивницького - одна з найбільших бібліотек Миколаєва, інформаційний та соціокультурний центр міста.

Вона об'єднує 26 бібліотечних установ Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Миколаєва. Щорічно бібліотекою користується понад 20 тисяч городян, яким надається широкий асортимент послуг.

У Центральній міській бібліотеці здійснюється автоматизоване обслуговування користувачів, функціонує інтернет - центр, зона Wi-Fi, віртуально-довідкова служба, зал електронної періодики, онлайн - аудиторія для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Центральна бібліотека активний учасник щорічних міських програм, проектів, громадських вуличних акцій, конференцій у форматі Відкритого простору.

КНУКіМівці подякували колективу бібліотеки за приділену увагу, теплий прийом та змістовну екскурсію!

 

Факультет мистецтв