Розпочався новий навчальний рік. Вступ у виш – важливий крок у житті кожного, але не менш важливим є прийняття правильного рішення щодо навчального закладу, адже цей вибір формуватиме майбутнє випускника.

Після перших тижнів навчання у Миколаївській філії КНУКіМ студенти-першокурсники були проанкетовані, для визначення перших вражень про університет. Ми вирішили поцікавитися у «новоспечених» кнукімівців, чому їхній вибір випав саме на наш університет, як їм дається навчання, та що найбільше подобається або не подобається.

 

 Відгуки та побажання різні, але приємно, що 99 відсотків респондентів вважають МФ КНУКіМ найкращім ВУЗом і всім вже з перших тижнів дуже подобається навчатись саме в цьому університеті.

Інтернет-ресурс в наш час стає все більш інформативним, тому 30 відсотків проанкетованих (порівняно з 13% минулого року) відповіли, що дізнались про університет гортаючи безкрайні сторінки мережі Інтернет, ознайомившись з сайтом МФКНУКіМ та групою ВКонтакті

Також важливим моментом для обрання майбутньої професії стала зустріч з представником Миколаївської філії КНУКіМ (30 відсотків респондентів).

Багатьом дуже сподобались зустрічі на Днях відкритих дверей філії - «КВЕСТ»ах, де в ігровій формі абітурієнти знайомились з спеціальностями університету.

Зрозуміло, що для першокурсників все тільки починається. Протягом чотирьох років навчання ще буде багато зустрічей, багато знайомств, гарних подій та заходів. Будуть виникати проблемні питання, які потребуватимуть негайного вирішення.

Успіхів вам, студенти! Ми впевнені - ви ніколи не пожалкуєте, що обрали саме цей університет – УНІВЕРСИТЕТ УСПІШНИХ ЛЮДЕЙ!!!

  

Факультет мистецтв