Головна

dizain tvorche2

                                                                                                       Всі новини

 

  НОВИНИ

Нещодавно, свою креативність, майстерність і прагнення до прекрасного ще раз довели студенти четвертих і п’ятих курсів кафедри Дизайну Миколаївської філії КНУКіМ за напрямом «Дизайн одягу та зачіски».

 Дизайнери одягу приємно шокували глядачів та державну комісію епатажними творами, які були виконані на високому професійному рівні із використанням різноманітних технік: батик, печворк, вишивка.

 Усі вони були рекомендовані для участі у фестивалі КНІКіМ 2014.  

 

Вітаємо з успішним захистом дипломних проектів! Бажаємо випускникам натхнення та вдалої реалізації нових творчих ідей!

Так тримати!

 

Перший день нового навчального року в Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв завжди проходить по-особливому. Цей рік не став винятком. В дружну, креативну студентську сім'ю влилося кілька сотень нових, талановитих особистостей. Кожен з них мріяв стати студентом і доклав максимум зусиль, щоб його мрія збулася.  

Привітання нових студентів почалося з гімну України і хвилини мовчання в пам'ять про загиблих в боях за незалежну і єдину Україну. Від імені професорсько-викладацького складу першокурсників вітали: директор філії, заслужений працівник культури України Наталія Федотова і перший заступник, кандидат педагогічних наук Олена Піхтар. 

Університет по праву пишається своїми випускниками, які множать славу навчального закладу. Випускників 2014 представляв на сцені молодий викладач кафедри музичного мистецтва, чудовий вокаліст Антон Ладний. Після виступу деканів факультетів пройшло неформальне знайомство між группами першокурсників, з обраними професіями та одне з одним.

У програмі невеликого концертного вітання взяли участь також: студентка п'ятого курсу, вокалістка Інна Перожанська, ансамбль танцю «Миколаїв-Тріцвіт» та студентська вокально-інструментальна група «Salo unlimited».  

Після урочистого заходу студенти на чолі з кураторами груп вирушили на першу в їхньому житті студентську пару. 

Після перших тижнів навчання у Миколаївській філії КНУКіМ студенти-першокурсники були проанкетовані, для визначення перших вражень про університет.    

Відгуки та побажання дуже різні, але приємно, що 97 відсотків респондентів висловились, що їм подобається навчатись у МФ КНУКіМ

Також першокурсники уже  визначили для себе найкращих викладачів філії. І не важливо, що для кожної групи першокурсників це свій найулюбленіший викладач. Важливо, що викладачі змогли зацікавити студентів, викликати довіру та згуртувати навколо себе, щоб і надалі співпрацювати і навчати молодь.

 Цікаво  зазначити, що першим знайомством з філією для 57 відсотків опитуваних студентів стала розповідь друзів та знайомих, так зване «Сарафанне радіо». Також важливим моментом для обрання майбутньої професії стала зустріч з представником Миколаївської філії КНУКіМ. Багатьом дуже сподобались зустрічі на днях відкритих дверей філії -  «КВЕСТ»ах,  де в ігровій формі абітурієнти знайомились з спеціальностями університету.

Інтернет-ресурс в наш час є дуже інформативним, тому 14 відсотків проанкетованих відповіли, що дізнались про університет гортаючи безкрайні сторінки мережі Інтернету.

На питання «Що б Ви хотіли покращити або змінити в МФ КНУКіМ»  49 відсотків респондентів відповіли: «Все подобається. Це найкращий університет!». Але були і цікаві побажання, що до зменшення кількості пар та подовження перерв, збільшення кількості розважальних заходів, побажання не вчитися по суботам. 

Зрозуміло, що навчання для першокурсників тільки почалося. Протягом чотирьох років навчання ще буде багато зустрічей, багато знайомств,  гарних подій та заходів. Будуть виникати  проблемні питання, які потребуватимуть негайного вирішення. 

Але ми впевнені - студенти ніколи не пожалкують, що обрали саме цей університет – УНІВЕРСИТЕТ УСПІШНИХ ЛЮДЕЙ!!!

 Успіхів вам, студенти! 

Нещодавно студенти МФ КНУКіМ  факультету Менеджменту і бізнесу побували на страусиній фермі в селі Ставки (Веселинівський район, Миколаївська область). "Савана" вважається найбільшою фермою такого роду в південній частині нашої країни. Щороку її відвідувачами стають тисячі жителів України та зарубіжжя, дуже часто це студентська молодь різних вузів.


Організатори дивовижного місця для відпочинку доклали масу зусиль, щоб кожен хто відвідати його, був задоволений і приємно здивований. Для молоді тут пропонується величезна кількість самих різних занять і розваг. 


Наші студенти взяти участь у захоплюючій екскурсії по фермі, побачивши її найпотаємніші куточки. 

Учасників події переповнювали враження.

Мітрофанова Марія, студентка групи МСКД-71М відмітила, що дуже чекала цього дня: «Я – в захваті! Це була моя сама незвичайна поїздка за останні роки! Просто дивно, як серед простого села можна створити такий оазис! Так багато всього на невеликій, власне, території; так все затишно і охайно, все радує око! Птахи - чудові! З першої ж хвилини відчули себе бажаними гостями! Особлива подяка за екскурсію фермою на коні. Очікувала почути суху статистику, а почула дивовижні історії з життя як страусів, так і людей. І все це з незвичайним почуттям гумору! Вищий клас! Дякую університету за поїздку!».

Студенти отримали масу емоцій від спілкування з величезними птахами, побачили маленьких страусенят, а також у місцевому ресторанчику покуштували омлет зі страусиних яєць, стейк зі страусиного м'яса і багато інших делікатесів.


«Не дивлячись на те, що було досить холодно, на фермі дуже сподобалось. Тварини всі чудові, добрі і виховані, «Анжела» і «Валєра» - головні зірки «Саванни». Неймовірно смачна та вишукана кухня! А страусині розмальовані яйця заслуговують на повагу – це дуже тонка та гарна робота. Дякую за теплий прийом!»-  ділиться відчуттями Непомняща Анна, група МСКД-71М.

Після екскурсії всі бажаючі поспілкувалися з тваринами і птахами у маленькому зоопарку, в якому мирно живуть найдивовижніші жителі планети, покаталися на верблюді і ослику, погодували поросят, козенят і овечок, сфотографували шикарний хвіст павича.


Студенти Миколаївської філії КНУКіМ повертались щасливі - привітні господарі, привітний прийом, заряд позитивних емоцій і вражень, і яскраві спогади! Так, поїздка вдалася!  

«..Також хочу подякувати! Все було дуже приємно, красиво, і по-домашньому привітно. Дуже важливий і рідкісний момент - відчувати себе в гостях, як удома. Теплий і гостинний прийом, екскурсія, їжа (дуже смачно), територія, що тішить око, і ненав'язливість. Все було добре і в міру. А страуси, насправді, дуже цікаві птахи з зворушливими оченятами. Чудово провели день!..» (Карповец Наталя, студентка філії).


Напередодні святкування Дня Туриста викладачі кафедри менеджменту організували та провели почесну посвяту в туристи студентів першого і другого курсів спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа».

Першу спільну туристичну подорож було вирішено здійснити по мальовничому узбережжю річки Південний Буг.

Для студентів проводились конкурси, вікторини, спортивні змагання. Першокурсники проявляли неабиякий хист, креативний підхід, витривалість та ерудованість, щоб вирішити поставлені завдання та головоломки.

Литовченко Дмитро, студент групи ГРС- 14М:

«Відстоюючи честь університету, ми прийняли активну участь у п’ятьох різних туристичних змаганнях, де хороші результати показали як хлопці, так і дівчата.

Загальне враження - надзвичайно тепла атмосфера та багато адреналіну. Я дякую університету за таку можливість: представити себе і пишатися тим, що я студент Миколаївської філії Київського Національного університету культури і мистецтв!»


В фіналі свята відбувся пісенний фестиваль біля вогнища з дегустацією юшки, яку для новачків готували студенти старших курсів. 

«Дякуємо всім за хороший настрій, теплу атмосферу і чудовий час, проведений разом!

Було багато естафет, у яких учасники могли проявити командний дух: інтелектуальне орієнтування, змагання на байдарках, скелелазання. Це було дуже цікаво, ми вболівали один за одного, раділи кожній перемозі, як діти. Грала музика і наша команда співала пісні і танцювала, а люди, дивлячись на нас, усміхались. Додавала гарного настрою підтримка нашого тренера, який усією душею вірив у перемогу нашої команди. 

Вважаю, що це свято об’єднало багатьох людей і я зрозуміла важливу річ: якщо нас багато, якщо ми єдина команда, тоді нам не страшні жодні суперники. Взагалі, такі спортивні змагання підіймають спортивну підготовку людей, дітей, які дуже люблять активний відпочинок. Хочеться, щоб і надалі такі заходи влаштовували якомога частіше!» (Лященко Єлизавета, студентка філії (група Т-24М).

Завершився захід скандуванням всіма присутніми Клятви туриста. Свято об’єднало всіх присутніх у колектив талановитих, здібних, розумних, кмітливих студентів-туристів, якими Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв варто пишатися.


До бібліотеки Миколаївської філії КНУКіМ передано цікаве видання «Філософська Абетка. Арт-формат», що є сумісною творчістю доктора педагогічних наук, доцента, завідуючої кафедри філософії Катерини Михайлівни Кириленко та студентів різних фахових напрямків КНУКіМ.

Видання здійснене за технічної підтримки кафедри графічного дизайну і реклами КНУКіМ. 

Студенти за проектною ідеєю К.М. Кириленко обирали на власний розсуд найголовнішу букву української абетки та обґрунтовували свій вибір у міні-есе та писали або малювали цю букву.

Студенти згенерували дуже цікаві думки в аспекті філософських розмислів, де головною нотою звучить споконвічне: «Спочатку було Слово…». Словом можна врятувати, вилікувати, змінити долю… Слово-образ утворюється буквами. Так виникає Буква-образ. Розкрити власні, але ще потаємні потенціальні сили розуму та душі стало головною метою презентованого видання.

Книга «Філософська Абетка. Арт-формат» адресована широкому загалу читачів різного віку, різним фахівцям, але людям творчим.

Отримайте задоволення від спілкування з текстом та образами цієї книги!

Викладачі та студенти спеціальності "Графічний дизайн" щиро вдячні за такий подарунок до інтелектуальної скарбнички нашої філії!

Подкатегории

31118050 763794010495138 4977071032465620992 o

До дня Землі

У Міжнародний день Землі студенти МФ КНУКіМ поєднали приємне і корисне

Детальніше..

Майстер-клас гітарного виконання

У Миколаївській філії КНУКіМ відбувся майстер-клас від Юрія Радзецького

Детальніше..

PANGRAM-2017

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Міжнародному студентському конкурсі з каліграфії і леттерингу

Детальніше..

Зустрічаємо майбутніх студентів!

З 19 по 21 квітня у Миколаївській філії КНУКіМ відбулися дні відкритих дверей

Детальніше..

"Золота струна"

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Золота струна-2018»

Детальніше..

DSC08780

Другий Гриль-Фест «Сhicken Капець»!

Студенти МФ КНУКіМ кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу організували другий Гриль-Фест під назвою «Сhicken Капець»!

Детальніше..

 facebook

Факультет мистецтв