Головна

dizain tvorche2

                                                                                                       Всі новини

 

  НОВИНИ

"Dance Centre Myway - танцювальна школа сучасної хореографії (hip-hop, contemporary, jazz-funk, house, ragga, popping, stomp) для людей будь-якого віку і рівнів підготовки.

Це школа, де люди, вперше зіткнувшись з сучасною хореографією, стають досвідченими хореографами і часто починають свою танцювальну кар'єру, а професіонали відкривають для себе кращі в Україні умови для динамічного розвитку і професійної реалізації.

Інтенсивний курс, що розрахований на 2 місяці, має в собі 200 класів з теорії та практики за різноманітними напрямами хореографії.  

Основна мета зустрічі - розширити у студентів сприйняття хореографічних можливостей, підкреслити перспективність зростання в творчій діяльності, і мотивувати їх новими висотами.

Бажаємо працювати над собою і досягати поставлених цілей в обраній професії Хореографа!

Сподіваємося, що досвід і час, отриманий сьогодні, принесуть максимум користі, знань і найкращих емоцій кожному зі студентів!"

випускниці кафедри хореографії Катерина Мірошник та Вікторія Федак 

 

 

  

 

 

 

Гортаючи календар студентського життя, випускники Миколаївської філії КНУКіМ з приємним хвилюванням чекали на визначну подію цього року – отримання жаданих дипломів спеціаліста та бакалавра.

 

День випуску – це свято радості й водночас суму, адже студентські роки пролетіли як мить, залишивши тільки яскраві спогади. За словами молоді, навчання в університеті запам’яталось цікавими лекціями, майстер-класами, фаховими тренінгами, зустрічами з відомими митцями, професіоналами-практиками, а також чудовою можливістю творчої реалізації, участю в різноманітних мистецьких проектах і конкурсах.

 

Поважну місію вручення дипломів виконала директор університету Наталія Вікторівна Федотова, висловивши щирі вітання з цього приводу своїм студентам: «Зичу вам міцного здоров’я, творчого натхнення, нескінченних успіхів та професійного злету. Крила у вас є, тож злетіть на ту висоту, яку ви самі собі оберете. Щиро вірю, що всі наші випускники увібрали в себе ту саму джерельну воду культури, яка буде вічно живити їх професійне і особисте життя. Успіхів та наснаги вам, дорогі студенти!»

 

 

На урочисту частину прийшло чимало рідних та близьких випускників, щоб підтримати їх та привітати із цим важливим днем.

В свою чергу і випускники вимовили слова подяки рідній альма - матер:

Не менше поздоровлень прозвучало і від викладачів та кураторів, які з душевною теплотою та щирістю бажали студентам невичерпної енергії, впевнено і наполегливо йти до своєї мети, бути креативними і відданими своїй справі. 
   

 

Вручення дипломів супроводжувалось гучними оплесками і яскравими спалахами фотооб’єктивів, які фіксували найважливіші моменти свята. У кожного випускника відтак залишились чудові світлини про цей незабутній день у колі друзів-одногрупників і добрих наставників.

 

Емоції переповнювали випускників, вони почули безліч приємних і добрих слів на свою адресу та одержали чимало відзнак про досягнення успіхів. За роки навчання кожен став особистістю, відкрив для себе багато нового, знайшов добрих друзів, наставників і вкотре переконався у правильності свого професійного вибору. 

 

 

 

 

Дорогі випускники, ми впевнені, що ваші імена будуть прославляти рідний університет і зміцнювати  добру славу рідної  України!

Вітаємо зі святом! 

 

Днями, в Миколаєві проходило свято на воді «River Fest», присвячене 228-річчю заснування міста, а також з нагоди дня фізичної культури і спорту.

Відбулася чудова презентація нових електробусов, які курсували від проспекта Центрального кут вулиці Соборній, та від Каштанового скверу.

Для жителів міста Миколаєва було організовано екскурсію від студентів 4 курсу Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв, Барішникової Валерії та Клімової Мар'яни.

Екскурсія вийшла цікавою та дуже захоплюючою.

Святкові заходи відбувалися біля пам'ятника Фалеєву - це показові виступи від спортивних шкіл Миколаєва. Відбулося урочисте відкриття параду на воді "Миколаїв-"River Fest".

На заході було представлено виставку сучасних катерів та катамаранів, безліч розваг на різний смак, живі скульптури, а також показові виступи та майстер класи.

Хотілося б висловити свою вдячність організаторам фестивалю за їх бажання розвивати туризм в місті Миколаєві, а також за те, що вони зробили таке свято.

Сподіваємося, що ця традиція буде мати продовження.

 

 

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

 

На творчий конкурс необхідно з’явитися за 40 хвилин до початку для отримання екзаменаційного листа.

При собі необхідно мати оригінали паспорту та сертифікату ЗНО!

 

"Диригентсько-хорове мистецтво", денна форма навчання - скачати ТУТ. 

"Диригентсько-хорове мистецтво", заочна форма навчання - скачати ТУТ. 

"Дизайн одягу та аксесуарів", денна форма навчання - скачати ТУТ. 

"Дизайн інтер'єру", денна форма навчання - скачати ТУТ. 

"Ландшафтний дизайн", денна форма навчання - скачати ТУТ. 

"Графічний і візуальний дизайн", денна форма навчання - скачати ТУТ. 

"Графічний і візуальний дизайн", заочна форма навчання - скачати ТУТ. 

"Народна хореографія", денна форма навчання - скачати ТУТ. 

"Народна хореографія", заочна форма навчання - скачати ТУТ. 

"Інструментально-оркестрове мистецтво", денна форма навчання - скачати ТУТ. 

"Інструментально-оркестрове мистецтво", заочна форма навчання - скачати ТУТ. 

 

Студенти кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Миколаївської філії КНУКіМ зустрілися з директором, шеф кухарем та адміністратором ресторану «Мисливець»:

  

  

  

 

 

 

  

Подкатегории

31118050 763794010495138 4977071032465620992 o

До дня Землі

У Міжнародний день Землі студенти МФ КНУКіМ поєднали приємне і корисне

Детальніше..

Майстер-клас гітарного виконання

У Миколаївській філії КНУКіМ відбувся майстер-клас від Юрія Радзецького

Детальніше..

PANGRAM-2017

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Міжнародному студентському конкурсі з каліграфії і леттерингу

Детальніше..

Зустрічаємо майбутніх студентів!

З 19 по 21 квітня у Миколаївській філії КНУКіМ відбулися дні відкритих дверей

Детальніше..

"Золота струна"

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Золота струна-2018»

Детальніше..

DSC08780

Другий Гриль-Фест «Сhicken Капець»!

Студенти МФ КНУКіМ кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу організували другий Гриль-Фест під назвою «Сhicken Капець»!

Детальніше..

 facebook

Факультет мистецтв