Головна

dizain tvorche2

                                                                                                       Всі новини

 

  НОВИНИ

 

 УВАГА!  УВАГА!  УВАГА!

 

Урочисте вручення дипломів випускникам 2016 року ОКР “Бакалавр" та "Спеціаліст” Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв ВІДБУДЕТЬСЯ:

 

 

16 липня 2016 року (субота) об 11.00 годині - БАКАЛАВР.

 

16 липня 2016 року (субота) о 10.00 годині - СПЕЦІАЛІСТ.

 

Викладачами кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Миколаївської філії КНУКіМ була проведена зустріч з президентом федерації бартендерів Миколаївської області Андрієм Капустяновим.

Почесний гість зустрічі розповів історію виникнення професії «бармен» та розвиток барної тенденції в Миколаєві, показав деякі варіанти для створення коктейлів та базові рухи в Flairing.

У молоді було багато цікавих та змістовних запитань.

 

 

Народження Всеукраїнської Асоціації Барменів, почалося задовго до її реєстрації в 2001 році.

З середини 90-х в Україні почали організовуватися приватні школи барменів і регіональні громадські барменські організації: Planet Z (1995р.), Харківська Асоціація Барменів (1995р.), Дніпропетровська Гільдія Барменов (2000р.), Золотий Лимон (м.Дніпропетровськ 2001р ), Кримська Асоціація Барменів (2002р.) і т.д.

В Україні почався Барменские рух, завдяки піонерам, тим, хто не побоявся покласти на терези свій добробут і любов до професії бармен.

 

 

 

Україна стала пізнавати секрети барменского майстерності, брати участь у регіональних, всеукраїнських  конкурсах, майстер-класах. Паралельно йде розвиток класичного приготування коктейлю і роботи в стилі флейрінг.

А вже у 2015 році Асоціація поповнилася представниками міста Миколаїв.

 

В рамках проекту спілкування молоді з успішними людьми Миколаївщини на базі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова відбулась зустріч студентів кафедри Інформаційної, бібліотечної та архівної справи з випускницею Миколаївської філії КНУКіМ, директором Вікторією Вікторівною Агарковою.

 

 

  

 

Студенти та викладачі кафедри дизайну відвідали відкриття персональної виставки акварелей «Мій Миколаїв», що була присвячена Дню міста Миколаєва та 80-річчю області та відбулася у Миколаївському обласному художньому музеї ім. Верещагіна миколаївського художника, члена Спілки журналістів, члена Спілки фотохудожників, інженера-суднобудівника за фахом і мандрівника за покликанням Ю.М. Корольова. 

Тонке відчуття стану природи та майстерність акварельної техніки Майстра просто заворожують!

 

 

 

Так, на його полотнах можна впізнати безліч яскравих вулиць міста, історичних будівель, парків, церков і навіть барвистих пішоходів в яскравому жанровому виконанні. Крім того, виділялися зображення квітів, а сам художник, звичайно ж, не забув про славетне кораблебудування і відомий всім яхт-клуб.

 

Подкатегории

31118050 763794010495138 4977071032465620992 o

До дня Землі

У Міжнародний день Землі студенти МФ КНУКіМ поєднали приємне і корисне

Детальніше..

Майстер-клас гітарного виконання

У Миколаївській філії КНУКіМ відбувся майстер-клас від Юрія Радзецького

Детальніше..

PANGRAM-2017

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Міжнародному студентському конкурсі з каліграфії і леттерингу

Детальніше..

Зустрічаємо майбутніх студентів!

З 19 по 21 квітня у Миколаївській філії КНУКіМ відбулися дні відкритих дверей

Детальніше..

"Золота струна"

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Золота струна-2018»

Детальніше..

DSC08780

Другий Гриль-Фест «Сhicken Капець»!

Студенти МФ КНУКіМ кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу організували другий Гриль-Фест під назвою «Сhicken Капець»!

Детальніше..

 facebook

Факультет мистецтв