Головна

dizain tvorche2

                                                                                                       Всі новини

 

  НОВИНИ

1 вересня з новим запалом і творчою енергією розпочався новий навчальний рік у Миколаївській філії Київського національного університеті культури і мистецтв.

 

Перший день нового навчального року в МФ КНУКіМ завжди проходить по-особливому. 2017 рік не став винятком.

В дружну, креативну студентську сім'ю влилося кілька сотень нових, талановитих особистостей. Кожен з них мріяв стати студентом і доклав максимум зусиль, щоб його мрія збулася.

 

Цей день - особливий для університету. День, коли першокурсників посвячують у студенти. День, який відкриває вир дорослого, самостійного життя, наповненою студентськими турботами і радощами.

 

 

 

 

 

Привітати нове поповнення прийшли: директор університету, перший заступник, декани факультетів, куратори груп, викладачі, батьки та рідні першокурсників.

Почесними гостями свята стали - начальник управління культури національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації, кандидат філософських наук, доцент Михайло Федорович Димитров та начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради Юрій Йосипович Любаров.

 

Шановні першокурсники! Бажаємо Вам креативних ідей, творчого натхнення, реалізації майбутніх планів та студентського кохання на все життя. Нехай навчання буде веселим та цікавим! В добрий час!

 

 

 

 

 

 

 

 

З 1 липня 2016 року у Міністерстві освіти і науки України розпочинають роботу консультативні телефонні лінії з питань вступу абітурієнтів до вищих навчальних закладів України.

Фахівці МОН будуть консультувати громадян з питань вступу до вищих навчальних закладів та оперативно реагувати на можливі факти порушення законодавства.

 

Стаціонарний номер: (044)-481-32-15.

Мобільний номер: 068-951-25-13.

 

Номер для дзвінків з території Криму та тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей: 050-550-54-11; 0 800 504 425.

Консультативні телефонні лінії будуть працювати протягом вступної кампанії.

 

У студентів Миколаївській філії КНУКіМ, на початку нового навчального року, відбулася особлива творча зустріч.

Студенти перших та других курсів кафедри Інформаційної, бібліотечної та архівної справи зустрілися з начальником управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації, кандидатом філософських наук, доцентом - Димитровим Михайлом Федоровичем. 

На думку студентів, це дуже творча особистість, бездоганний керівник, людина з позицією, яка реалізувала себе.

 

Захід пройшов у дружній атмосфері та діалозі зі студентами. Були обговорені теми лідерства, самовизначення себе як особистості, розглянуто думку студентів щодо їх ролі в суспільстві, колективі та соціумі. 

  

  

 

"Ми визначили для себе, як досягнути поваги оточуючих, стати лідером та керівником, а також втримати владу. Зрозуміли, що владу можна захопити силою, тиском на людей і втратити її. Також можливо отримати повагу, любов та підтримку колективу тільки за допомогою людських якостей.

Бути людиною і лідером, помічати тих, хто потребує допомоги та надавати її, стримувати агресорів, спрямовувати людей, ніколи не забувати про повагу до підлеглих, виконувати свої обов’язки керівника, а також навчити підлеглих різним умінням. 

Ми, як творчі студенти, висловлюємо повагу та вдячність за приділений нам час та слова заохочення, підтримки настанови на життєвий шлях лідера та творчої особистості!" - поділилася власними враженнями студентка групи ІБАС-16М Нікогосян Такуї. 

 

Вчора, на численні прохання, кафедру хореографії Миколаївської філії КНУКіМ відвідав чудовий гість. 

 

Валерій Кисіль - сертифікований CrossFit тренер Level2, учасник і призер багатьох українських і міжнародних змагань з CrossFit, волонтер і активіст, атлет і тренер, менеджер Миколаївського спорт-клубу Septem FITNESS.

 

 

Студенти жваво цікавились проблемами профілактики опорно-рухового апарату, включалися в бесіду, цікавились методами усунення больових симптомів в різних частинах тіла. Валерій з радістю поділився своїми знаннями, дав відповіді на всі поставлені питання, провів тренінг формування виворотності у танцівника. 

Ця тема дуже актуальна для всіх хореографів, а для наших студентів просто необхідна. Чекаємо наступної зустрічі!

 

 

Розклад консультацій та вступних випробувань ОКР "Спеціаліст" (денна та заочна форма навчання), 5 курс - скачать ч.1скачать ч.2.

 

 

Розклад консультацій та вступних випробувань ОКР "Бакалавр" (денна та заочна форма навчання), 1 курс - скачать ч.1скачать ч.2скачать ч.3.

 

Розклад консультацій та вступних випробувань ОКР "Бакалавр" (денна та заочна форма навчання), 2 курс - скачать ч.1.

 

Розклад консультацій та вступних випробувань ОКР "Бакалавр" (денна та заочна форма навчання), 3 курс - скачать ч.1. 

 

Відбулася дуже цікава зустріч студентів-першокурсників кафедри Культуролоії Миколаївській філії КНУКіМ з начальником управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради - Любаровим Юрієм Йосиповичем.

 

 

 

 

  

   

 

Подкатегории

31118050 763794010495138 4977071032465620992 o

До дня Землі

У Міжнародний день Землі студенти МФ КНУКіМ поєднали приємне і корисне

Детальніше..

Майстер-клас гітарного виконання

У Миколаївській філії КНУКіМ відбувся майстер-клас від Юрія Радзецького

Детальніше..

PANGRAM-2017

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Міжнародному студентському конкурсі з каліграфії і леттерингу

Детальніше..

Зустрічаємо майбутніх студентів!

З 19 по 21 квітня у Миколаївській філії КНУКіМ відбулися дні відкритих дверей

Детальніше..

"Золота струна"

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Золота струна-2018»

Детальніше..

DSC08780

Другий Гриль-Фест «Сhicken Капець»!

Студенти МФ КНУКіМ кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу організували другий Гриль-Фест під назвою «Сhicken Капець»!

Детальніше..

 facebook

Факультет мистецтв