Головна

dizain tvorche2

                                                                                                       Всі новини

 

  НОВИНИ

27 травня у Миколаївській філії КНУКіМ відбулась зустріч з молодою поетесою Оленою Ольшанською, яка презентувала збірку віршів та каліграм «Перепрошивка».

 

Авторка розповіла про історію написання збірки  – вона вимушена була переїхати до Запоріжжя після початку війни у її рідному Луганську… і "перепрошити" свій світогляд на новий лад, навчитись жити одним днем, цінуючи кожний позитивний момент.  

 

 Я – нитка Господнього диво-шиття.

 В нестримній, шаленій земній круговерті

 Я вже перестала боятися смерті

 І вчуся щодня цінувати життя. 

Поетесі  вдалось зарядити позитивом небайдужу молодь.

 

У Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв відбулася традиційна вечірка, присвячена випуску бакалаврів і спеціалістів фаху «Режисура масових свят. Організація культурно-дозвіллєвої діяльності».

 

 

Привітати головних діючих осіб заходу прийшли директор філії, заслужений працівник культури України Федотова Наталія Вікторівна, викладачі кафедри культурно-дозвіллєвої діяльності, студенти молодших курсів, батьки та друзі випускників. 

 

Понад дві години в залі лунали дотепні жарти на студентську тему, цікаві історії з університетського життя новоявлених бакалаврів  і спеціалістів.

 

 

У фіналі заходу їх чекало урочисте проходження крізь символічну «Арку успіху», феєрверк з повітряних кульок та конфетті, а також традиційний подарунок – смачний яблучний пиріг.

 

 

Емоції переповнювали всіх! 

Олена Борисова, випускниця 2016:

«..Ну що ж! Поїхали!.. Відбувся випускний. Останній випускний в нашому житті. І за плечима п'ять років студентства. П'ять років ... П'ЯТЬ!

Для когось це - оком моргнути, а для нас - це ціла глава з життя! Пишу ... і не віриться. Скільки було випробувано емоцій за весь цей час!..

Репетиції ... Пам'ятаю, завжди пересварилися всією групою, мало не до бійок, а під час виступу, і після, вже любимо один одного, обнімаємося, плачемо..

Викладачі.. у нас НАЙКРАЩІ ВИКЛАДАЧІ! Вони завжди залишаються ЛЮДЬМИ, завжди допоможуть, і не важливо навчання стосується питання або ж ні.. Завжди дадуть раду. НІКОЛИ не беруть хабарів (що зараз велика рідкість). Сучасні, яскраві, харизматичні, артистичні, НАЙКРАЩІ!!!!

А студенти .... а студенти  в нас просто космос! Люди, ви всі такі різні, але такі рідні! 

Викладачі нащі найдорожчі! Дякуємо за теплі слова, побажання, обнімашки!!!!!

Любимо вас!!! І не підведемо! Обіцяємо!»

 

Сподіваємось, що подальша професійна доля наших випускників складеться щасливо й ми ще побачимо їхні імена в афішах і рекламах багатьох креативних культурно-дозвіллєвих проектів.

 

 

 

 

Четвертого червня у с. Чорнобаївка Білозерського району Херсонської області пройшов XІХ регіональний конкурс хорового виконавства «Чорнобаївський заспів».

Почесними гостями конкурсу стали - студентський хоровий колектив та оркестр народних інструментів Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтва (керівник - заслужений працівник культури України, професор Омелян Шпачинський).

Колективи з Миколаєва та області є постійними учасниками цього популярного в нашому регіоні хорового змагання, і нинішній рік не став винятком.

Завдяки своїй творчій майстерності та працелюбності, любові до пісні та всеохоплюючому прагненню до досконалості, а також за збереження, розвиток та популярізацію кращих зразків вокально-хорової та музичної спадщини - колектив університету був нагороджений почесним Дипломом!

«Чорнобаївський заспів» ще називають святом щирих українських сердець. І це вірно, тому що саме завдяки йому повертаються із забуття, відновлюються та розвиваються українські традиції, звичаї та пісні.

Вітаємо наших учасників та бажаємо їм подальшого творчого розвитку та нових нагород!

 

9 червня у внутрішньому дворі університету відбулось урочисте відкриття постійнодіючої виставки скульптур, які виконали студенти 4 курсу кафедри дизайну Вершковської Юлії, Моренцової Олександри, Крисенко Катерини під керівництвом народного художника України, професора Макушина Юрія Андрійовича.

 

 

 

Це роботи: муза театру «трагедії» Мельпомена, муза лірики Евтерпа під назвою «Місячна соната» і муза любові і пісень «Ерато».

І це лише перший етап..

 

 

 

   

 

 

 

"10 червня 2016 року у Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв відбулась зустріч з Іриною Грунськоювідомою дитячою письменницею Миколаївщини.

Це дуже фантастична, щира, світла людина. Вона досі несе у собі ту чистоту і відкритість, яку мають діти але, на жаль, втрачають дорослі. Ірина Іванівна розповідала про те, як взагалі почала творити і написала свою першу книгу "Тимоня".

Становлення авторки почалось з того, що вона написала оповідання для своєї доньки Даші, яке та із задоволенням розповідала дітям у школі. Оповідання сподобалось всім, і вчителька визвала Ірину Іванівну до школи і наполягала  на створенні книги. Ірина Іванівна виконала "домашнє завдання" і незабаром книга "Тимоня" здобула перемогу на обласному конкурсі "Найкраща Миколаївська книга" у номінації "Краще видавництво для дітей та юнацтва".

Друга книга дістала назву "Казки літнього саду". І хоча сама авторка каже, що маленькі казки – це лише тренування перед створенням великої книги, у її арсеналі немає навіть самої найменшої казочки, яка не несла б у собі ціннісні уроки для життя. В обох книгах містяться завуальовані правила високої моралі, до яких читач повинен дійти сам.

Треба відмітити, що прототипами героїв у казках Ірини Грунської були її близькі і знайомі.

Це була дуже цікава та корисна зустріч, і хоча за часом вона тривала досить довго, прихильники творчості письменниці могли ще слухати, і слухати їі історії. Ірина Іванівна розповідала не тільки про те, як почала писати, вона ділилась зі слухачами цікавинками свого життя та відкрила їм рецепт виховання дитини, який ви зможете прочитати у книзі "Тимоня". Сама ж авторка не планує на цьому зупинятись і за проханням своїх маленьких читачів буде продовжувати серію книг про веселого хом`ячка.

Відмінною рисою цих книг є різнокольорові, яскраві ілюстрації, які Ірина Грунська зробила сама. Безмежна любов до дітей змусила ії створити у Миколаєві літературно-художню ізостудію, де авторка навчає дітей не тільки переносити на папір зображення предметів, а і розуміти їх суть, бачити цілу композицію.

Будемо сподіватись, що письменниця ще дуже довго буде продовжувати піднімати нам настрій  своїми книжками, які є навчальними і цікавими не тільки для дітей, але і для дорослих. Дійсно приємно, що у світі ще існують люди, які можуть вірити у казку, не звертаючи увагу на зовнішні обставини.

Грунська Ірина Іванівна– яскравий приклад світлої людини, яка несе у собі сяйво і може наділити цим сяйвом інших!"

Челоусова Валерія, 2 курс, КДД  

 

На кафедрі Музичного мистецтва Миколаївської філії КНУКіМ відбувся академічний концерт студентів ІІ курсу спеціальності «Сольний спів».

У виконанні майбутніх солістів-вокалістів прозвучали академічні твори, народні та естрадні пісні.

В концерті брали участь студенти заслуженого діяча мистецтв України Кедіса О.Ю., доцента Плахотнюк В.Г., старшого викладача Васильєвої Г.Г., викладачів Тихонової К.І. та Лужинської О.А..

Слухачів вразили автентичні твори, що були виконані студентами в оригінальному супроводі під акомпанемент гітари та роялю. 

Надзвичайно щирим та зворушливим виступом відзначилась студентка Ситнікова Юлія із українською народною піснею «Летів пташок понад воду» з гітарним супроводом у виконанні Кириченка Олександра. Цей неймовірний дует влучно передав художній зміст та емоційне навантаження твору, не залишивши жодного слухача байдужим.

 

Автентичним, глибинно народним виконанням русальних пісень «Рано-рано», «Проведу я русалочки» вразила усіх Остапчук Аліна, а проникливе виконання української народної пісні «Ой ти, дубе, дубе» «перенесло» слухачів у далекі часи Київської Русі.

 

Прекрасним вокальним співом в академічному жанрі, цікавим пластичним малюнком та акторською майстерністю порадувала глядача Марія Горбенко. Їй вдалося прожити й відчути характер вокальних творів, донести до глядача художній образ, який закладений в пісні. Сподобалося глядачам душевне та проникливе виконання Едуардом Руденком пісні «Осіннє золото» (муз. І.Шамо, сл. Д.Луценко). 

Загалом, студенти ІІ курсу кафедри Музичного мистецтва продемонстрували володіння вокально-технічними навичками, вміння розкриття художнього образу вокальних творів.

А попереду – довгоочікуваний відпочинок та гарний настрій! 

 

Подкатегории

31118050 763794010495138 4977071032465620992 o

До дня Землі

У Міжнародний день Землі студенти МФ КНУКіМ поєднали приємне і корисне

Детальніше..

Майстер-клас гітарного виконання

У Миколаївській філії КНУКіМ відбувся майстер-клас від Юрія Радзецького

Детальніше..

PANGRAM-2017

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Міжнародному студентському конкурсі з каліграфії і леттерингу

Детальніше..

Зустрічаємо майбутніх студентів!

З 19 по 21 квітня у Миколаївській філії КНУКіМ відбулися дні відкритих дверей

Детальніше..

"Золота струна"

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Золота струна-2018»

Детальніше..

DSC08780

Другий Гриль-Фест «Сhicken Капець»!

Студенти МФ КНУКіМ кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу організували другий Гриль-Фест під назвою «Сhicken Капець»!

Детальніше..

 facebook

Факультет мистецтв