Головна

dizain tvorche2

                                                                                                       Всі новини

 

  НОВИНИ

Вшановуючи пам’ять великого українського письменника, поета, публіциста, ученого, громадського та політичного діяча Івана Яковича Франка, викладачі та студенти кафедри Документознавства та інформаційних систем, в рамках 160-річчя від дня народження, провели круглий стіл «Іван Франко – знакова постать вітчизняної та світової історії й культури».

 

Студенти з захопленням розкрили багатогранність діяльності Великого Каменяра, основні творчі напрями письменника та його роль у розвитку української літератури.

  

 

Яскравою індивідуальністю залишається І. Франко і в своїй інтимній ліриці «Зів`яле листя». На заході пролунали поезії «Чого являєшся мені у сні?», «Тричі мені являлась любов» та інші у виконанні студентів, які емоційно та душевно передали всі барви поезії.

 

Нехай про велич та безмежні світи Івана Франка знов і знов говоритиме увесь світ! Говорімо, читаймо, вивчаймо творчість величної постаті України – Івана Яковича Франка!

 

Cтуденти факультету Менеджменту і бізнесу Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у тренінгу по фотосферам та Картографу Google, який проводила компанія «Google Map Maker Ukraine community» на базі ЧГУ ім.Петра Могили.

 

Тренінг проводив Олег Костюкевич, який допоміг і навчив наносити на Google-карти, об’єкти, яких ще не було на карті, а також навчив редагувати і змінювати карти.

 

Крім редагування карт розповів, як робити панорамне фото.

Студенти дізналися багато нової та цікавої інформації. 

Наприкінці тренінгу студентам вручили сертифікати. 

У Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв відбувся благодійний ярмарок «Допоможему Дмитрику Лі!».

 

  

   

 

Кошти, зібрані на ньому, студентська громада передає на лікування Дмитрику Лі, 8 років, який має діагноз «Гострий лімфобластний лейкоз. Гострий період».

 

 

 

 

Колектив університету висловлює щиру подяку всім студентам, які взяли участь у цій доброчинній справі, і закликає всіх небайдужих миколаївців долучатися до допомоги хворій дитині!

 

 

Контактний телефон батьків -  (066) 307 74 23.

Нещодавно, свою креативність вкотре майстерно довели студенти четвертих і п’ятих курсів Миколаївської філії КНУКіМ за напрямом «Дизайн зачіски».

Захист дипломної роботи – це виявлення набутих за період навчання теоретичних і практичних знань, а також вміння креативно і творчо застосовувати їх при розробці і створенні єдиних, гармонійних образів.

 

 

 

 

 

Образи різнилися за тематикою, формами, стилем, відображали різні напрямки в моделюванні зачісок, макіяжу і вбрання.

             

 

 

 

    

  

 

 

 

 

Вітаємо випускників з успішним захистом дипломних проектів та бажаємо натхнення у реалізації нових творчих ідей!

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли активну участь в обласному літературно-мистецькому конкурсі творчих і наукових робіт «У слові розкривається душа...», присвяченому ювілеям письменників – краян.

Студенти кафедри дизайну Антоніна Склярова, Юлія Тяка представили набір палантинів «Мої пори року, створений під враженням від поезії Миколи Вінграновського, Олена Карпіна – комплект одягу «Квітка-душа», студентка 1 курсу факультету менеджменту і бізнесу Вікторія Ощєпкова підготувала презентацію «Подорож малою Батьківщиною Миколи Вінграновського». 

У номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» комплект одягу «Квітка-душа» отримав І місце. Творців проекту під керівництвом викладачів кафедри Олени Тригуб та Олени Жидких нагороджено дипломами та грамотами.

Вітаємо переможців! Подальших успіхів Вам та творчих здобутків!

24-26 травня 2016 року відбувся захист дипломних робіт бакалаврів і спеціалістів з дизайну. Велика кількість робіт та проектів продемонстрували високий рівень знань, вмінь та навичок студентів кафедри дизайну з різних напрямків.

 «Дизайн одягу» продемонстрував нові креативні рішення виконання моделей одягу, використовуючи різні джерела творчості і ручні техніки виконання: печворк, батик, гільошування, валяння та інші.

 

Комісію вразили роботи Дербілової Наталії, Сухарчук Юлії, Олексенко Олени.

Відразу після захисту роботи студентів взяли участь у Всеукраїнському конкурсі де знову зайняли 1 місце.

Студенти напрямку підготовки «Графічний дизайн» також продемонстрували свої креативні ідеї в поліграфічному дизайні, фірмовому стилі і автентики, фотографіки, веб-дизайні тощо.

 

А саме: розробка оригінал-макет книги про історичні пам’ятки Миколаєва у фотографіях, розробки та макети календарів, створення комп’ютерної еко-гри та гаджетів для комп’ютерів та мобільних телефонів.

 

 Можна відзначили роботи студентів Євгенії Кольчик, Анастасії Ігнатієвої, Дениса Задоєного.

Напрям «Дизайн середовища» продемонстрував більше 60 різних проектів з благоустрою різних об’єктів Миколаєва та Миколаївської області, Херсона та Херсонської області, Кіровограда та Кіровоградської області та м. Одеса. Це парки, бульвари, кінотеатри, ресторани, салони краси, готелі, житлові комплекси, офіси, дизайн і естетик-центри, будинки творчості, лікарні, учбові і адміністративні будинки.

Слід відзначили роботи Крисенко Катерини, Вершковської Юлії, Кучер Анастасії, Паровенко Анжеліки, Мікаєлян Рити, Возної Марії та інших. 

"Більшість проектів мають дуже високий рівень і готові до реалізації. Маю надію, що з часом вони будуть втілені у життя і благоустрій наших міст поступово буде кращим", – зазначила голова комісії Чуєва Оксана Володимирівна.

 

П.С. Відразу після захисту проект Паровенко Анжеліки з дизайну Херсонської обласної бібліотеки був взятий на розгляд до Херсонської обласної адміністрації.  

 

Подкатегории

31118050 763794010495138 4977071032465620992 o

До дня Землі

У Міжнародний день Землі студенти МФ КНУКіМ поєднали приємне і корисне

Детальніше..

Майстер-клас гітарного виконання

У Миколаївській філії КНУКіМ відбувся майстер-клас від Юрія Радзецького

Детальніше..

PANGRAM-2017

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Міжнародному студентському конкурсі з каліграфії і леттерингу

Детальніше..

Зустрічаємо майбутніх студентів!

З 19 по 21 квітня у Миколаївській філії КНУКіМ відбулися дні відкритих дверей

Детальніше..

"Золота струна"

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Золота струна-2018»

Детальніше..

DSC08780

Другий Гриль-Фест «Сhicken Капець»!

Студенти МФ КНУКіМ кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу організували другий Гриль-Фест під назвою «Сhicken Капець»!

Детальніше..

 facebook

Факультет мистецтв