Головна

dizain tvorche2

                                                                                                       Всі новини

 

  НОВИНИ

Сміливість, з якою українці прагнули свободи і змін, зворушила міжнародну спільноту та привернула її увагу до України.

Тепер від української громади очікують послідовності та рішучості на обраному шляху, реалізації реформ всередині країни, котрі мають доповнюватися відкритістю й активністю у міжнародному діалозі.

Одним із виявів такої позиції держави сьогодні виступає політика культурної дипломатії. Адже вона володіє неабияким спектром можливостей впливати на питання національної безпеки, формування міжнародного іміджу, стимулювання розвитку культури, зміцнення національної ідентичності, просування системи демократичних цінностей тощо.

Водночас культурна дипломатія як політика не повинна обмежуватися завданнями винятково сфери зовнішньополітичних відносин. Реагуючи також і на культурні запити суспільства, вона бере участь у його формуванні, осмисленні власного досвіду та плануванні майбутнього.

Власне культурна дипломатія може і має бути складовою культурної політики держави, але лише у тому разі, якщо та відповідає актуальним потребам соціуму.

 

Асамблея науковців і митців Відокремленого підрозділу «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв» виступила з ініціативою нагородження

 

ПОЧЕСНИМ ЗВАННЯМ

«КОНСУЛ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ МИКОЛАЇВЩИНИ

2016-2017»

 

студентів, викладачів, діячів культури і мистецтв,

які мають досягнення в галузі культурної дипломатії на Всеукраїнському та Міжнародному рівні:

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

Нещодавно, студенти першого курсу груп ГРС-15 і Т-25 взяли участь у організації цікавого заходу - фуршет-коктейлю під яскравою назвою "На один укус".

Студенти продемонстрували свої навички та вміння приготування холодних закусок та коктейлів, які здобули під час навчання.

Захід відбувся у стінах лабараторії ГРС, де були присутні викладачі нашого ВУЗу та студенти першого і другого курсу. Було продемонстровано цікавий відеоряд про найдорожчі та популярні коктейлі, а також інформацію про їх виникнення.

Родзинкою заходу було приготування коктейлів на очах у гостей. Майбутні бармени приймали замовлення студентів та пригощали смачними коктейлями. Атмосфера у лабараторії вражала теплом та доброзичливістю.

 

 

 

Незважаючи, на те, що цей фуршет-коктейль став для груп дебютом, гостям здалося, що студенти вже не вперше організовують подібне. У всіх присутніх залишилися приємні враження і гарний настрій на цілий день. Завдяки знанням отриманим від викладача ресторанного сервісу-Шабельник Наталії Миколаївни, студенти вразили високим рівнем підготовки.

 

Ось які емоції викликав фуршет-коктейль у студентів:

"Мені дуже сподобалося. Ефектно та вражаючи бармени приготували коктйлі до смачних закусок. Я гарно провів час." (Іван, студент групи ГРС-14).

"Я вважаю, що хлопці та дівчата впорались зі своїм завданням. Все було дуже смачно та цікаво. Хочеться подякувати, за те, що нам не було коли нудьгувати. Сподіваємося, що такі заходи у нашому університеті будуть відбуватися частіше." (Діана, студентка групи Т-24).

 

19 травня, в виставковому залі Миколаєва відкрилася виставка викладачів і студентів кафедри дизайну Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв «Південь Style», яка присвячена 45-річчю закладу.

  

 

На виставці представлені роботи студентів кафедри дизайну із рисунку, живопису, проекти ручної і комп’ютерної графіки, макети, варіації книжкової графіки, соціальної реклами, фірмового стилю, об’ємно-просторових композицій, колекціями авторського одягу бренду «МФ КНУКіМ», варіаціями конкурсних зачісок та інше.  

 
  
 

Як зазначила директор МФ КНУКіМ Наталія Федотова: "Виставка зачіпає широкий спектр самого поняття «дизайн», оскільки на кафедрі університету відразу кілька спеціалізацій, які не пов'язані один з одним безпосередньо".

- Кафедра є дуже потужною, тому що вона має чотири спеціалізації: дизайн зачісок, дизайн одягу, дизайн середовища, дизайн графіки. Абсолютно різний дизайн, але надзвичайно цікавий, - підкреслила вона. 

 

 

 

На виставці представлені й роботи викладачів кафедри

Зараз науково-викладацький склад кафедри дизайну налічує п’ятнадцять викладачів, які є відомими, провідними та визнаними фахівцями сучасного мистецтва України у різних сферах професійної підготовки.

Це художники-живописці, художники-графіки, дизайнери, майстри декоративно-прикладного мистецтва, мистецтвознавці, а також скульптор-монументаліст, інженер-технолог та проектувальник-практик одягу, спеціаліст ІТ-технологій та комп’ютерного проектування, які сформували та продовжують розвивати культурно-мистецький осередок Півдня України з дизайну та декоративно-прикладного мистецтва.

Більшість з них є одночасно й дослідниками мистецтва й художниками-практиками, формуючи тим самим ґрунтовну і якісну систему навчання студентів різних напрямів підготовки. Це:

- роботи з живопису та дереворізьблення  завідувача кафедри дизайну, професора за наказом, кандидата мистецтвознавства, члена Національної спілки художників України, члена спілки дизайнерів України, учасника багатьох міжнародних  та всеукраїнських виставок Одробінського Юрія Владиславовича;

 

- творчі роботи професора, заслуженого діяча мистецтв України, члена спілки дизайнерів України, учасника багатьох міжнародних  та всеукраїнських виставок Черкесової Інни Григорівни;

- роботи народного художника України, професора, члена національної спілки художників України, скульптора-монументаліста Макушина Юрія Андрійовича;

- живописні твори доцента, кандидата педагогічних наук, члена спілки дизайнерів України Сопільняка Миколи Миколайовича;

- роботи старшого викладача кафедри дизайну, член національної спілки художників України художника-графіка, лауреата премії ім. Миколи Аркаса Учасника міжнародних, всеукраїнських виставок Корнюкова Юрія Костянтиновича;

- батик та живопис член національної спілки художників України, члена національної спілки дизайнерів України, старшого викладача кафедри дизайну Тригуб Олени Леонідівни.

Виставка працюватиме до 27 травня.

 

На початку травня студенти факультету Менеджменту і бізнесу Миколаївської філії КНУКіМ стали учасниками програми «Культурно-освітній візит до Європи», що була запропонована  Вищою школою управління та адміністрації у м. Ополе.

 

В Ополе ми відвідали Вищу школу управління та адміністрації, прослухали урок польської мови, ознайомились з особливостями польської освіти.

У рамках програми стали гостями таких європейських міст: Ополе, Відень, Мілан, Венеція, Будапешт, Краків, що запам`яталися незвичайною  атмосферою та величною архітектурою.

 

Крім того, результатом подорожі стало підписання договору про співпрацю між Миколаївською філією Київського національного університету культури і мистецтв і Вищою школою управління та адміністрації у м. Ополе.

 

Завдяки  цій подорожі, ми не лише гарно провели час, але й пізнали особливості культури європейських країн.

 

Ця подорож подарувала безцінні враження, що запам’ятаються на все життя. 

 

У суботу, 21 травня, в Миколаєві з розмахом відзначили День Європи, в рамках якого городяни ближче познайомилися з культурою і традиціями країн ЄС. 

 

 

Завдяки зусиллям організаторів та учасників - студентів всіх ВНЗ, жителів і гостей міста чекало багато сюрпризів. Адже в цей день центр міста перетворився на карнавал фестивалів, концертів та презентацій.

 

 

 

Уздовж Соборної вулиці розтягнувся парад. Його команди-учасниці яскраво і видовищно представили 28 країн Європи, по черзі голосно скандуючи їх назви.

 

 

Кожна група творчо підійшла до демонстрації і на вищому рівні зобразила особливості презентуємой країни.

 

 

Як відомо, День Європи в Україні святкується кожну третю суботу травня з 2003 року. Це свято було засновано ще Президентом України Леонідом Кучмою і його головною метою є демонстрація прагнення до зближення з країнами Європейського союзу в зв'язку з планами України вступити в ЄС. 

 

 

 

Святкування Дня Європи - це не тільки яскраве свято, а й можливість долучитися до європейських цінностей, а також дізнатися про можливості, які можуть відкритися перед українцями в Європі. 

 

Вже традиційно до Миколаївської філії КНУКіМ завітали майбутні студенти з Херсонщини для того, щоб на власні очі побачити один з найяскравіших університетів країни та відчути його незвичайну атмосферу.

 

Гостей привітно зустріли, запросивши на ознайомчу екскурсію фаховими лабораторіями та навчальними аудиторіями філії. 

Кожен з абітурієнтів мав змогу особисто познайомитися з майстрами кафедр, деканами факультетів і дізнатися більше про правила вступу й умови навчання. 

 

 

 

Дуже інформативними були зустрічі абітурієнтів з керівництвом університету культури та почесним гостем - завідувачем кафедрою індустрії моди КНУКіМ, кандидатом історичних наук, доцентом Людмилою Петрівною Дихнич, яка розповіла про переваги навчання в творчому виші та побажав майбутнім студентам успіхів і наснаги. 

 

  

 

 

 

Знайомство вступників з університетом пройшло в позитивній доброзичливій атмосфері та настільки вразило гостей, що кожен з них прийняв тверде рішення повернутися до МФ КНУКіМ і стати його студентом. 

 

 

Подкатегории

31118050 763794010495138 4977071032465620992 o

До дня Землі

У Міжнародний день Землі студенти МФ КНУКіМ поєднали приємне і корисне

Детальніше..

Майстер-клас гітарного виконання

У Миколаївській філії КНУКіМ відбувся майстер-клас від Юрія Радзецького

Детальніше..

PANGRAM-2017

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Міжнародному студентському конкурсі з каліграфії і леттерингу

Детальніше..

Зустрічаємо майбутніх студентів!

З 19 по 21 квітня у Миколаївській філії КНУКіМ відбулися дні відкритих дверей

Детальніше..

"Золота струна"

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Золота струна-2018»

Детальніше..

DSC08780

Другий Гриль-Фест «Сhicken Капець»!

Студенти МФ КНУКіМ кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу організували другий Гриль-Фест під назвою «Сhicken Капець»!

Детальніше..

 facebook

Факультет мистецтв