18 листопада студенти кафедри дизайну спеціалізації: «Дизайн середовища» та «Графічний дизайн і реклама» відвідали майстер-клас відомого дизайнера Марини Сіренко. 

У доробку автора багато реалізованих проектів житлових інтер’єрів в різних містах України (Київ, Харків, Одеса, Миколаїв та інші), роботи графічного дизайну.

Зустріч проходила у форматі відеопрезентації і діалогу зі студентами. Марина розповіла студентам усі психологічні принципи роботи із замовниками, принципи оцінки дизайнерських проектів, етапи роботи над  проектом, власну біографію.

 

Пряма мова: «Професія дизайнера – є дуже цікавою і одночасно дуже складною, що потребує терпіння, сил та постійної роботи над собою. Дизайнер повинен знати абсолютно всі традиційні та сучасні технології і матеріали, усі стандарти і норми ДСТУ, усі види проектної діяльності, психологію, мати високий рівень ерудиції.

 Вміти виконувати проектні рішення усіх рівнів як власноруч так й за допомогою комп’ютерної 2Д, 3Д графіки, контролювати весь процес роботи від початку до завершення». 

Студенти-дизайнери уважно слухали усі поради автора із захопленням та радістю. 

Презентацію робіт дизайнера можна СКАЧАТИ ТУТ

 

Факультет мистецтв