23 вересня студенти першокурсники кафедри дизайну зустрілись у творчій майстерні із Заслуженим художником України Інною Вікторівною Макушиною.

Інна Вікторівна дуже відомий скульптор Миколаєва, твори якого відомі усім мешканцям і гостям міста. Це: скульптурна композиція «Мауглі» біля Зоопарку, «Коник-горбунець» в дитячому містечку «Казка», «Материнство» біля пологового будинку (Намив) та багато інших.

 

У майстерні, що більше нагадує музей, студенти довго розглядали усі скульптурні композиції, які стоять на полицях у декілька ярусів, підлозі, розвішені на стінах та стелі. Кожна людина, яка приходить в цю майстерню, потрапляє у інший світ, де поряд із скульптурами завмирає час.

Інна Вікторівна спочатку провела нашим студентам екскурсію по майстерні, розповівши історію та етапи створення різних скульптурних композицій із бронзи, мармуру, гіпсу, граніту.

Потім продемонструвала пошукові начерки сім’ї Макушиних різних періодів та розповіла про них. Тут студенти побачили, як за одну хвилину можна зробити пошуковий ескіз. 

 

Через певний час зустріч із художницею продовжилась в форматі симпозіуму – бесідами із гарячим чаєм, де студенти продовжили ділитись враженнями та задавати питання про творчість.

Усі були у захваті!

 

Факультет мистецтв