"Я дуже вдячна Університету Культури за те, що він надав мені змогу зустрітися з такою творчою та креативною людиною, як Алексеев Анатолій Борисович.

Мене переповняють гарні емоції після бесіди з ним. Адже я побачила його проекти і почула цікаві історії про них. І вони надихнули мене на нові думки та ідеї.

З представлених проектів, мені найбільше сподобався інтер’єр квартири холостяка. Він створений у червоному та білому кольорах, має сучасні меблі, просторі кімнати високі стелі. Затишно в такому інтер'єрі буде сильним і владним людям, частіше це пояснюється тим, що колір символізує вогонь і кров, він має дуже сильною енергетикою. За Фен-Шуй цей колір відносять до чоловічого початку.

 

 

Я запам’ятала Анатолія Борисовича слова: «Треба знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта, адже у кожного своя істина». Не дивлячись на те, що я першокурсниця факультету дизайну інтер’єра, в мене прокинулось бажання у майбутньому створити свою лінію дизайнерських меблів та шпалер. 

 

Все, чого ми досягаємо, залежить тільки від нас. І я з впевненістю можу сказати , що вірно обрала майбутню професію - дизайн інтер’єра."

студентка 1 курсу спеціальності "Дизайн інтер'єру"

 

Факультет мистецтв