Вчора в актовому залі Миколаївської філії відбулася хвилююча презентація книги «Миттєвості війни», присвячену участі жителів області в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України під час проведення АТО.

 

До неї увійшли матеріали самого різного змісту - есе, статті, фотографії та записи з щоденників.

 

 

"Ця книга – це історії про справжніх Героїв, які своїм прикладом надихали, вели в бій, ціною свого життя рятували товаришів.. Це історії про звичайних людей, які просто виконували свій обов’язок – без зайвого пафосу, без гучних лозунгів, вони просто були там, де це було потрібно", - на правах господаря презентаційного майданчику повідомила у вступному слові директор філії Наталія Федотова.

 

 

"Книга стала історичною подією і частиною нашої пам'яті. І як би там не було, вона стане частиною нашої культури. Це надзвичайно важка книга.. ЇЇ неможливо просто взяти і прочитати. Тому що ця книга -трагедія. І вона не десь там, вона - тут", - додала Наталія Вікторівна.

 

 

 

Видання включило в себе біографічні нариси про військовослужбовців, які загинули під час протистояння в Криму і на сході країни, спогади наших земляків-учасників АТО, відомих миколаївських «кіборгів», а також нариси про бойовий шлях військових підрозділів, що дислокуються на Миколаївщині. 

  

 

  

 

  

 


 

Факультет мистецтв