Викладачами кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Миколаївської філії КНУКіМ була проведена зустріч з президентом федерації бартендерів Миколаївської області Андрієм Капустяновим.

Почесний гість зустрічі розповів історію виникнення професії «бармен» та розвиток барної тенденції в Миколаєві, показав деякі варіанти для створення коктейлів та базові рухи в Flairing.

У молоді було багато цікавих та змістовних запитань.

 

 

Народження Всеукраїнської Асоціації Барменів, почалося задовго до її реєстрації в 2001 році.

З середини 90-х в Україні почали організовуватися приватні школи барменів і регіональні громадські барменські організації: Planet Z (1995р.), Харківська Асоціація Барменів (1995р.), Дніпропетровська Гільдія Барменов (2000р.), Золотий Лимон (м.Дніпропетровськ 2001р ), Кримська Асоціація Барменів (2002р.) і т.д.

В Україні почався Барменские рух, завдяки піонерам, тим, хто не побоявся покласти на терези свій добробут і любов до професії бармен.

 

 

 

Україна стала пізнавати секрети барменского майстерності, брати участь у регіональних, всеукраїнських  конкурсах, майстер-класах. Паралельно йде розвиток класичного приготування коктейлю і роботи в стилі флейрінг.

А вже у 2015 році Асоціація поповнилася представниками міста Миколаїв.

 

Факультет мистецтв